Asystent Championa 2017/2018

Wyłonimy dwóch asystentów w kategoriach drużyn

-9 i 11 osobowych

-7 osobowych

20 asyst - Franek Urban 2008B,

15 asyst - Maciek Habrowicz 2009,

14 asyst - Borys Roguski 2009, Teo Żakowicz 2008A, Kacper Jaskuła 2008A,

12 asyst - Mikołaj Czerniatowicz 2008A,

11 asyst - Jaś Krupa 2010 A,

10 asyst - Tymek Bartczak 2008B,

9 asyst - Olivier Bykowski 2010A, Bruno Cłapiński - 2006A,

8 asyst - Natan Lalik 2004 , Maks Domżalski 2005A, Franciszek Ledziński 2006B, Paweł Sternicki 2004,

7 asyst - Kuba Jaszczuk 2005 A, Adam Adamczewski 2008B, Mario Martinez-Młynarczyk 2009, Staś Białecki 2009, Iwo Kupidura 2009,

6 asyst - Wojciech Sokół 2005A, Łukasz Kowalski 2008A, Olaf Chabior 2008A, Jeremi Sobczyk 2006B,

5 asyst - Dawid Małysa 2007A, Kamil Kędzior 2007A, Maciej Kupis 2008A, Janek Molenda 2007 A, Maks Hawryszko 2005 A, Franek Saganowski - 2006A, Mateusz Cichocki 2005A, Luca Carrillo 2008A, Adam Gutowski 2008A, Wiktor Serafin 2010, Wiktor Dziekoński 2010A,

4 asysty - Olgierd Wełna 2006 A, Adrian Wielgolaski 2007A, Dawid Kalbarczyk 2005 A, Antek Grodzki 2008B, Maciek Studziżba 2009, Jakub Pawełkowicz 2008A,

3 asysty - Mikołaj Michalski 2006B, Jakub Sobczyk 2006B, Gabryś Jachtoma 2007A, Jakub Janiszewski 2007A, Franciszek Goździkowski 2006B, Filip Kowalski 2004 A, Mateusz Guzowski 2007A, Antek Stanios 2008A, Staś Litwińczuk 200B, Jakub Janiczek 2006 A,

2 asysty - Sergiusz Ciechomski 2004, Tymon Dobień 20005 A, Kacper Bojańczyk 2005A, Michał Giżyński 2009, Konrad Orzoł 2010A, Mikołaj Rek 2010, Szymon Michałowski 2006B, Karol Łapat 2006B, Antek Ślazewicz 2005 A,

1 asysta - Mateusz Szczotka 2008B, Kuba Studziżba 2006A, Karol Jesiona 2009, Paweł Kazała 2009, Igor Bielecki 2008B, Igor Mirowski 2006B, Mikołaj Dołęga 2006B, Lee 2004A, Kuba Dworak 2010A, Maciej Jaroszewski 2007A, Julek Hadyś 2007A, Stanisław Kowalczyk 2006B, Tymon Czaplicki 2006B, Maciek Pantak 2005 A, Grześ Kuczbajski 2008B, Julek Dziełak 2008B, Tomek Jabłoński 2008B, Wirgiliusz Szabliński 2006A, Eryk Dymowski 2006A, Norbert Orzoł 2008A, Tymon Gralec 2006 A, Błażej Laskowski 2006A, Kuba Marynowski 2008B, Mateusz Lipka 2007 A, Mateusz Lipka 2007A, Marcel Bykowski 2004, Kamil Smoter 2004A,

 

Asystent Championa – wiosna 2017
Asystent Championa – jesień 2016

Asystent Championa – sezon 2016
Asysten Championa – sezon 2016