Obóz letni 2018r

Szkoła Techniki Futbolu ,,Champion“ serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w letnim obozie piłkarskim który  odbędzie  się w w Zakopanem

Miejsce – Zakopane

Terminy – 1 turnus – 27 lipiec – 03 sierpnia 2018r.

Roczniki – od 2004 r. do 2010 r.

Przejazd – Autobus

Zakwaterowanie – Obiekty Rekreacyjno wypoczynkowe API 1

Wyżywienie – pełne

Miejsca – liczba miejsc ograniczona

Cena – 1600 zł. (przejazd, obóz, wyżywienie, ubezpieczenie NNW, ,atrakcje)

Zakwaterowanie – Ośrodek Rekreacyjno-Wypoczynkowy Api I Zakopane znajduje się w spokojnej dzielnicy Zakopanego, 1,3 km od wyciągu narciarskiego Nosal i 2 km od skoczni narciarskiej Wielka Krokiew. Pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami, TV . W każdym pokoju Goście mogą korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu. Z pokoi roztaczają się widoki na góry. Pokoje oferują także balkon, część wypoczynkowa oraz telewizor z płaskim ekranem. Ośrodek Rekreacyjno-Wypoczynkowy Api I Zakopane dysponuje ogrodem ze sprzętem do grillowania i placem zabaw. Obiekt położony jest 2 km od Krupówek  Atrakcje Ośrodka plac zabaw dla dzieci, 2 boiska ze sztuczną nawierzchnią ,boisko sportowe do koszykówki, stół do ping-ponga, bilard, grill, salę dyskotekową, boisko do siatkówki, piłkarzyki.

TRENINGI – 2 do 3  razy dziennie 1,5h.

WYŻYWIENIE – Śniadanie ,obiad ,kolacja

Opieka – 8 trenerów, kierownik z uprawnieniami WOPR, 3 opiekunki animatorki, opieka medyczna na miejscu.

MIEJSCA i REZERWACJA

• Ilość miejsc ograniczona
  • Rezerwacja  wstępna mailowa
  • Rezerwacja właściwa po wpłacie 300 zł zaliczki na poczet obozu (wpłaty od 10 września 2017r.).
  • Druga rata 550 zł do 1  kwietnia 2018r.
  • Trzecia rata  750 zł do 15 czerwca 2018 r.
  • Ze względu na ograniczoną ilość miejsc o pierwszeństwie udziału w obozie decyduje kolejność zgłoszeń –dokonanie wpłaty (zaliczka)

Wpłaty do trenera na treningu lub na konto stowarzyszenia (z dopiskiem OBÓZ LETNI imię nazwisko uczestnika)

nr konta-70 1140 2004 0000 3702 7584 4838

Rezygnacja z obozu

STF „Champion” w razie rezygnacji z obozu przez uczestnika do dnia 1 kwietnia 2018 r. gwarantuje zwrot całości zaliczki. Po tym terminie zaliczka nie zostanie zwrócona (koszty manipulacyjne) Brak pełnej kwoty do dnia 1 lipca 2018r. spowoduje wyłączenie uczestnika z obozu, bez zwrotu dokonanych wpłat.