W naszej szkole stawiamy na jakość dlatego kadra trenerska jest bardzo starannie selekcjonowana i ma ogromne doświadczenie z boisk piłkarskich które chcemy przekazać Waszym dzieciom. W sumie ponad 700 meczów rozegranych w na boiskach polskich, niemieckich i greckich, bogate doświadczenie w szkoleniu dzieci i dorosłych.

Nasi Trenerzy

Marcin Mięciel

Ur. 22-12-1975 w Gdyni

Założyciel, Prezes  Akademii

Trener drużyny seniorów

Licencja UEFA A

Wychowanek Wisły Tczew z której 1994 roku trafił do Ekstraklasy w której łącznie z ligami Niemiecką i Grecką rozegrał 418 spotkań zdobywając 111 goli. Z Legią Warszawa zdobył Mistrzostwo Polski, 2 razy Puchar Polski i 2 razy SuperPuchar. Reprezentant Polski.
W 2013 ukończył szkołę trenerów PZPN.
W czasie gry w Bundeslidze obserwacja i praktyka w drużynach młodzieżowych.

Kariera piłkarska:

• Lechia Gdańsk
  • ŁKS Łódź
  • Legia Warszawa
  • Borusia Monchengladbach
  • VFL Bochum
  • Iraklis Saloniki
  • PAOK Saloniki

Maciek Bykowski

maciek
Ur. 22-02-1977 w Elblągu.

Założyciel, Wiceprezes Akademii

Trener reprezentacji rocznika 2009 oraz 2010

Licencja UEFA A

Wychowanek Olimpii Elbląg z której w 1996 r. trafił do polskiej Ekstraklasy w której łącznie z ligą grecką rozegrał 316 spotkań strzelając 52 gole. Z Polonią Warszawa zdobył Mistrzostwo Polski, Puchar Polski, Puchar Ligi i Superpuchar .W Grecji występował w znanym Panathinakosie Ateny gdzie obserwował funkcjonowanie znanej w Europie Piłkarskiej Akademii. W 2010 ukończył szkołę trenerów PZPN i uzyskał licencje UEFA A .

Kariera piłkarska :

• Olimpia Elbląg
  • Sokół Tychy
  • Lech Poznań
  • Polonia Warszawa
  • Panathinaikos Ateny
  • Ofi Kreta
  • Fc Veria
  • Diagoras Rodos
  • Górnik Łęczna
  • Polonia Bytom
  • ŁKS Łódź

Bartosz Piętek

Ur. 19.05.1995r. w Dusznikach Zdroju.

Menadżer Akademii, Trener reprezentacji rocznika 2007 i 2008  tel – 695 444 677

Licencja UEFA B
Pracował w piłce seniorskiej w roli asystenta i analityka w Koronie Góra Kalwaria (Awans do Ligi Okręgowej) i KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie oraz pracował z dziećmi i młodzieżą w takich zespołach jak: Ursus Warszawa, Korona Góra Kalwaria, Wisła Dziecinów, Real Academy Wilanów i Football Academy Piaseczno.
Pracował jako skaut dla Stali Rzeszów.
Był również członkiem zarządu w klubie Korona Góra Kalwaria.
W 2021 roku odbył staż w Jagielloni Białystok.
Absolwent Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie ze specjalizacją wychowania fizycznego.
Uczestnik szkolenia BetterWay „Długofalowy rozwój motoryczny”.
Uczestnik kursu analizy wideo.
Menadżer Sportu i Obiektów Sportowych.
Trener Personalny.
Uczestnik wielu szkoleń i konferencji trenerskich.

Bartosz Ścibiorek

Ur.14.04.1991r w Warszawie.

Trener reprezentacji rocznika 2012 tel – 697 691 407

Licencja UEFA B
Przez niemal 10 lat piłkarz RKS Okęcie na pozycji bramkarza. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Jest instruktorem piłki nożnej oraz fitnessu. Posiada również tytuł trenera piłki siatkowej. Nauczyciel wychowania fizycznego w Niepublicznej Szkole Odkrywców w Józefosławiu. Uczestnik Kursokonferencji organizowanych przez PZPN oraz Akademię Piłkarską Grassroots i Kursokonferencji Metodyczno- Szkoleniowych dla Trenerów i Instruktorów Piłki Nożnej organizowanych przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej. Uczestnik X Kongresu Psychologii Sportu.

Szymon Borecki

29995732_10209791328494653_735811197_o
Trener reprezentacji rocznika 2011 , tel – 730 797 499

Licencja UEFA B

Wychowanek SEMP Warszawa. W późniejszych latach zawodnik MKS Agrykola Warszawa oraz KS Konstancin(seniorzy) Pracę jako trener rozpoczął w 2015 roku w Konstancinie (drugi trener w roczniku 2001 oraz pierwszy trener w roczniku 2002/2003). Po 2 letniej pracy w Konstancinie, w styczniu 2017 roku przeniósł się do SEMPa  Warszawa gdzie pracował jako drugi trener walczącego o Ekstraligę rocznika 2004. Pobyt w SEMPie łączył z pracą jako trener indywidualny w zorganizowanym warszawskim projekcie. Student Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie w Warszawie. Uczestnik wielu szkoleń i konferencji trenerskich.

Tomasz Bączek

Trener reprezentacji rocznika 2013, grup 2010B i 2011B– tel. 500 324 040

ur. 01.09.1995 w Przysusze

Wychowanek Oskara Przysucha grający na pozycji prawego obrońcy. Juniorską przygodę z piłką kontynuował w Koronie Kielce oraz UKS SMS Łódź. Następnie łącząc grę w piłkę ze studiami zawodnik seniorskich drużyn Oskara Przysucha oraz Ruszcovii Borkowice. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie ze specjalizacją z piłki nożnej oraz piłki siatkowej. Trener piłki nożnej z licencją UEFA B pracujący w STF Champion od 2017 roku oraz nauczyciel wychowania fizycznego w Akademii Dobrej Edukacji w Warszawie. Uczestnik wielu szkoleń i konferencji.

Kacper Karnat

Trener reprezentacji rocznika 2014 – tel. 500 695 090

Licencja UEFA C

Przez większą cześć przygody piłkarskiej reprezentant  Stali Nowa Dęba. Reprezentował Stal na szczeblu IV ligi. Jest absolwentem Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku wychowanie fizyczne. Jest instruktorem pływania i tenisa ziemnego. W Warszawie mieszka od 2 lat, w tym czasie reprezentował barwy Advitu Wiązowna.

Nauczyciel wychowania fizycznego  w Niepublicznej Podstawowej Szkole Odkrywców w Józefosławiu

Przygodę trenerską rozpoczął w Championie. Uczestnik wielu wykładów i konferencji trenerskich.