Trenerzy

W naszej szkole stawiamy na jakość dlatego kadra trenerska jest bardzo starannie selekcjonowana i ma ogromne doświadczenie z boisk piłkarskich które chcemy przekazać Waszym dzieciom. W sumie ponad 700 meczy rozegranych w na boiskach Polskich, Niemieckich i Greckich, bogate doświadczenie w szkoleniu dzieci i dorosłych.

Nasi Trenerzy

Marcin Mięciel

Ur. 22-12-1975 w Gdyni

Licencja UEFA A

Wychowanek Wisły Tczew z której 1994 roku trafił do Ekstraklasy w której łącznie z ligami Niemiecką i Grecką rozegrał 418 spotkań zdobywając 111 goli. Z Legią Warszawa zdobył Mistrzostwo Polski, 2 razy Puchar Polski i 2 razy SuperPuchar. Reprezentant Polski.
W 2013 ukończył szkołę trenerów PZPN.
W czasie gry w Bundeslidze obserwacja i praktyka w drużynach młodzieżowych.

Kariera piłkarska:

• Lechia Gdańsk
  • ŁKS Łódź
  • Legia Warszawa
  • Borusia Monchengladbach
  • VFL Bochum
  • Iraklis Saloniki
  • PAOK Saloniki

Maciek Bykowski

maciek
Ur. 22-02-1977 w Elblągu.

Licencja UEFA A

Wychowanek Olimpii Elbląg z której w 1996 r. trafił do polskiej Ekstraklasy w której łącznie z ligą grecką rozegrał 316 spotkań strzelając 52 gole. Z Polonią Warszawa zdobył Mistrzostwo Polski, Puchar Polski, Puchar Ligi i Superpuchar .W Grecji występował w znanym Panathinakosie Ateny gdzie obserwował funkcjonowanie znanej w Europie Piłkarskiej Akademii. W 2010 ukończył szkołę trenerów PZPN i uzyskał licencje UEFA A .

Kariera piłkarska :

• Olimpia Elbląg
  • Sokół Tychy
  • Lech Poznań
  • Polonia Warszawa
  • Panathinaikos Ateny
  • Ofi Kreta
  • Fc Veria
  • Diagoras Rodos
  • Górnik Łęczna
  • Polonia Bytom
  • ŁKS Łódź

Bartosz Ścibiorek

image-2
Ur.14.04.1991r w Warszawie.

Licencja UEFA B
Przez niemal 10 lat piłkarz RKS Okęcie na pozycji bramkarza. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Jest instruktorem piłki nożnej oraz fitnessu. Posiada również tytuł trenera piłki siatkowej. Nauczyciel wychowania fizycznego w Niepublicznej Szkole Odkrywców w Józefosławiu. Uczestnik Kursokonferencji organizowanej przez PZPN oraz Akademię Piłkarską Grassroots i Kursokonferencji Metodyczno- Szkoleniowej dla Trenerów i Instruktorów Piłki Nożnej organizowanej przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej.

Marcin Rudziński

image-3
Ur. 08.05.1989r. w Tomaszowie Lubelskim.

Licencja UEFA B
Wychowanek Orkana Bełżec, którego barwy reprezentował w latach 2002-2013. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej. Jako pracę magisterską, przeprowadził analizę meczów EURO 2012. W 2010 roku odbył praktykę trenerską w rodzimym klubie w zespołach juniorów i seniorów. Rok później ukończył kurs na bialskiej uczelni uzyskując stopień instruktorski z piłki nożnej. Uczestnik konferencji szkoleniowej dla nauczycieli, trenerów i animatorów piłki nożnej organizowany przez PZPN i Akademię Piłkarską Grassroots.

Filip Chmiel
Ur. 26.07.1993r. w Sandomierzu

Licencja UEFA B
Wychowanek KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Reprezentant województwa świętokrzyskiego. Ćwierćfinalista klubowych Mistrzostw Polski Juniorów, ćwierćfinalista mistrzostw polski reprezentacji wojewódzkich. Zdobywca srebrnej korony Paryża juniorów. Mistrz województwa świętokrzyskiego i Mistrz Mazowsza z Agrykolą Warszawa, skąd przeniósł się do Józefovii Józefów następnie Mazura Karczew (III liga).

Trener w Jozefovii Józefów rocznik 1999/2000 (2012-2014) Vice-prezes ds. Sportu Uczelni Łazarskiego/Trener AZS Uczelnia Łazarskiego w Warszawie sekcja piłki nożnej.

Od 2014 roku członek sztabu szkoleniowego Reprezentacji województwa Mazowieckiego rocznik 1999.

Krystian Buszta
Ur. 02.03.1995r.  w Łańcucie.

Licencja UEFA C.
Absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego im Kazimierza Górskiego w Łodzi.
Wychowanek SMS Łódź- wielokrotny mistrz województwa łódzkiego, zawodnik klubów II i III ligowych, Tur Turek, Orzeł Przeworsk.  Jego ostatnim klubem było Mazowsze Grójec.
Student drugiego roku Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Filip Kodym – Trener przygotowania Motorycznego

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz Katowicach.
Jako zawodnik grup
młodzieżowych związany z klubem Świt Jelonki.
Instruktor pływania i piłki
nożnej.
Absolwent studiów podyplowomych na kierunku przygotowanie
motoryczne. Posiadacz certyfikatu Elite Performance –  National Certificate in Strength & Conditioning.