Asystent Championa JESIEŃ 2018

Wyłonimy dwóch asystentów w kategoriach drużyn

-9 i 11 osobowych

-7 osobowych

12 asyst - Mario Martinez-Młynarczyk 2009A, Mikołaj Czerniatowicz 2008A,

9 asyst - Kuba Kołakowski 2009B, Iwo Kupidura 2009A, Kuba Jaszczuk 2005A,

8 asyst - Kacper Bojańczyk 2005A, Maciek Habrowicz 2009A,

7 asyst - Natan Lalik 2004A, Paweł Sternicki 2004A,

6 asyst - Teodor Żakowicz 2008A, Kacper Wieczorek 2004A,

5 asyst - Lee 2004A, Marcel Bykowski 2004A, Maks Moszczyński 2008B, Maciej Kupis 2008A, Antoni Stanios 2008A,

4 asysty - Igor Świderski 2008B, Karol Głowacki 2010A, Filip Danielewicz 2009A, Jan Molenda 2007A, Franciszek Saganowski 2006A, Julian Dziełak 2008B, Szymon Falkiewicz 2004A,

3 asysty - Antoni Ślazewicz 2005A, Tomasz Jabłoński 2008A, Maciek Studziżba 2009A, Tymon Bartczak 2008B, Maks Domżalski 2005A, Antek Rutkowski 2009A, Franek Lewandowski 2008A,

2 asysty - Kuba Janiszewski 2007A, Tymoteusz Dobień 2004B, Adam Gutowski 2008A, Wojciech Sokół 2005A, Kacper Jaskuła 2008A, Franek Urban 2008B, Mateusz Lipka 2007A, Dawid Małysa 2007A, Wiktor Dziekoński 2010A, Igor Tonkowicz 2008A, Staś Białecki 2009A, Stanisław Pawlak 2004A,

1 asysta - Maks Jesionek 2005A, Bruno Cłapiński 2006A, Łukasz Kowalski 2008A, Antek Grodzki 2008B , Michał Giżyński 2009B, Mateusz Szczotka 2008A , Wiktor Czapiński 2008A, Dawid Matuszewski 2008A, Mateusz Guzowski 2007A, Kacper Nowak 2009B, Paweł Kazała 2009A, Maks Hawryszko 2005A, Olivier Bykowski 2010A, Kacper Sokół 2009B, Łukasz Kowalski 2008A, Wiktor Serafin 2010A, Jaś Krupa 2010A, Szymon Szymański 2010A, Mikołaj Rek 2010A, Bruno Brzyski 2009B, Kacper Adamus 2009B, Patryk Zubek 2005A, Olaf Żółciński 2005, Adrian Wielgolaski 2007A, Jan Kossak 2005A, Kamil Kędzior 2007A, Albert Olszański 2009B, Luca Carrillo 2008A, Stanisław Litwińczuk 2008B,

 

Asystent Championa - wiosna 2018
Asystent Championa - jesień 2017
Asystent Championa - wiosna 2017

Asystent Championa - jesień 2016

Asystent Championa - sezon 2016
Asysten Championa - sezon 2016