II miejsce STF Champion U-17 na turnieju Podhale Cup馃弳

Ostatni weekend by艂 bardzo intensywny dla dru偶yny z rocznika 2005. W pi膮tek w drodze na turniej zrobili艣my przystanek w Kielcach, aby zagra膰 z miejscow膮 Koron膮 na codzie艅 wyst臋puj膮ca w CLJ U17馃憤 Po ciekawym meczu, w kt贸rym w 65 minucie prowadzili艣my ju偶 3:0 ostatecznie zremisowali艣my 4:4. Zgromadzeni kibice na pewno nie mogli narzeka膰 na brak emocji do samego ko艅ca馃憦
Po kr贸tkiej regeneracji w sobotni poranek przyst膮pili艣my do rozgrywek turniejowych. Nasz zesp贸艂 wygl膮da艂 pierwszego dnia bardzo solidnie wygrywaj膮c swoj膮 grup臋 wyprzedzaj膮c m.in Radomiaka Radom, Stal Mielec czy Zag艂臋bie Sosnowiec. W dobrych nastrojach udali艣my si臋 do termy Szaflary na zas艂u偶ony odpoczynek馃榿
Niedziela przywita艂a nas obfitymi opadami 艣niegu. Jednak po chwili niepewno艣ci, organizator idealnie przygotowa艂 p艂yt臋 i mogli艣my rozpocz膮膰 fina艂owy etap馃憤 W pierwszym jak si臋 okaza艂o decyduj膮cym meczu ulegli艣my Drukarzowi Warszawa 1:0. Z pewno艣ci膮 szkoda tego spotkania, bo mieli艣my swoje sytuacje ale to przeciwnicy okazali si臋 skuteczniejsi. Nast臋pne mecze to efektowna gra i dwa zwyci臋stwa ze Stal膮 Mielec i Podhalem Nowy Targ馃敐
Ostatecznie zaj臋li艣my 2 miejsce w turnieju鉂楋笍Do triumfu zabrak艂o niewiele, ale w pi艂ce to w艂a艣nie decyduj膮 te detale 馃榿 Zagrali艣my bardzo dobry turniej i zawodnicy mog膮 by膰 z siebie zadowoleni馃憦
Mi艂ym akcentem by艂o wyr贸偶nienie naszego bramkarza Aleksa Sawickiego jako najlepszego golkipera turnieju馃憤 Gratulacje馃挭
W ca艂ym turnieju zanotowali艣my bilans 12-2 w bramkach co pokazuje , ze zar贸wno Aleks jak i ca艂a dru偶yna wykona艂a dobr膮 robote w defensywie馃憤
Gratulujemy naszym zawodnikom udanego wyst臋pu i liczymy na wi臋cej w przysz艂o艣ci 馃憤馃榿

Komentarze

Komentarze