Król strzelców jesień 2018

Wyłonimy dwóch królów strzelców w kategoriach drużyn

-9 i 11 osobowych

-7 osobowych

36 bramek - Iwo Kupidura 2009A,

29 bramek - Natan Lalik 2004A,

26 bramek - Kuba Jaszczuk 2005A,

24 bramek - Mikołaj Czerniatowicz 2008A,

23 bramek - Bartosz Fejcher 2011A,

21 bramek - Adrian Wielgolaski 2007A,

14 bramek - Teodor Żakowicz 2008A, Marcel Bykowski 2004A,

12 bramek - Maciek Studziżba 2009A, Jerzy Gliszczyński 2011A,

10 bramek - Jasiek Hadyś 2009A, Paweł Sternicki 2004A, Wojciech Sokół 2005A,

9 bramek - Kacper Wieczorek 2004A,

8 bramek - Szymon Falkiewicz 2004A, Beniamin Krzystek 2005B, Tymoteusz Dobień 2004B, Stanisław Litwińczuk 2008B,

7 bramek - Lee 2004A, Filip Danielewicz 2009A, Kuba Dworak 2010A, Mateusz Guzowski 2007A, Kacper Bojańczyk 2005A, Stas Białecki 2009A, Maciek Habrowicz 2009A, Antek Rutkowski 2009A, Franciszek Saganowski 2006A,

6 bramek - Maksymilian Wiśniewski 2011A, Olaf Chabior 2008A, Luca Carrillo 2008A,

5 bramek - Bruno Brzyski 2009B, Tymek Gogacz 2009A, Antoni Ślazewicz 2005A, Kacper Nowak 2009B, Kuba Kołakowski 2009B, Kuba Pawełkowicz 2008A, Olaf Żółciński 2004B, Igor Świderski 2008B, Julian Dziełak 2008B,

4 bramki - Mateusz Lipka 2007A , Kuba Nowak 2004B, Franciszek Urban 2008B, Igor Żukowski 2004B, Paweł Kazała 2009A, Julian Kucicki 2004B, Rafał Kaczkowski 2011A, Maks Moszczyński 2008B,

3 bramki - Jan Kossak 2005A, Kuba Wilcock 2009B, Wirgiliusz Szabliński 2006A, Tomasz Jabłoński 2008A, Maksymilian Domżalski 2005A, Jeremi Sobczyk 2005B, Jakub Janiczek 2006A, Karol Głowacki 2010A, Janek Molenda 2007A, Olivier Bykowski 2010A, Kacper Jaskuła 2008A, Igor Tonkowicz 2008A , Ignacy Gozdyra 2011A,

2 bramki - Alan Kotlński 2010B, Antek Grodzki 2008B, Stanisław Pawlak 2004A, Maks Manuta 2010B, Maksymilian Hawryszko 2004B, Błażej Laskowski 2006A, Wiktor Szymański 2009B, Marcel Domaradzki 2004B, Natan Turniak 2011A, Mario Martinez-Młynarczyk 2009A, Antoni Kossak 2007A,

1 bramka - Stanisław Kowalczyk 2006B, Maciej Pańtak 2005A, Paweł Michalak 2011A, Jan Żelich 2005A, Filip Kosakowski 2005B, Tymon Gralec 2006A, Mateusz Szczotka 2008A, Maksymilian Jesionek 2006A, Filip Kowalski 2004A, Kamil Kędzior 2007A, Sebastian Szymański 2011A, Tomek Przeklasa 2010B, Karol Jesiona 2009A, Kacper Sokół 2009B, Mikołaj Rek 2010A, Piotr Wiśnios 2004B, Władek Radomski 2010A, Kacper Ksokowski 2010B, Grzegorz Kuczbajski 2008B, Jaś Krupa 2010A, Łukasz Kowalski 2008A, Dawid Matuszewski 2008A , Mateusz Dziedzic 2009B, Jan Dobraczyński 2005B, Jakub Janiszewski 2007A, Antek Wrzesiński 2009B, Michał Konaszczyc 2011A, Kuba Marynowski 2008B,

 

Król strzelców - wiosna 2018
Król strzelców - jesień 2017
Król strzelców - wiosna 2017

Król strzelców - jesień 2016
Król strzelców - sezon 2016
Król strzelców - sezon 2015