Srebro rocznika 2011 w turnieju halowym

 
Reprezentacja rocznika 2011 pod wodzą trenera Szymona Boreckiego wzięła udział w turnieju halowym dla roczniak 2010/2011 który odbył się w Karczewie.
 
A oto po turniejowa wypowiedź trenera: 🎤
„Do rozgrywek przystępowaliśmy jako jeden z najmłodszych zespołów , złożony w 100% z zawodników z rocznika 2011. Mimo to zaprezentowaliśmy się bardzo dobrze. Rozgrywki na hali, w formie 4+1, były dla nas odskocznią od rywalizacji na dużych boiskach. W pierwszych meczach widać było, że chłopcy nie mają na codzień styczności z halą ale z każdym kolejnym spotkaniem zaczęliśmy doskonale adaptować się do formy rozgrywek i nasza gra mogła się podobać licznie zgromadzonej publiczności. Co prawda w rywalizacji ze starszymi zawodnikami często ustępowaliśmy warunkami fizycznymi ale potrafiliśmy to doskonale przysłonić naszymi atutami, czyli konstruowaniem akcji na 1-2 kontakty oraz wygrywaniem wielu pojedynków 1v1, czym chłopcy potwierdzili swoje wysokie umiejętności techniczne. „
 
Bardzo pożyteczne i ciekawe doświadczenie dla naszych młodych zawodników. Warto zaznaczyć, że Mikołaj Druzicki został wybrany na najlepszego goalkeepera rozgrywek. 👏
 
Gratulacje 😀

Komentarze

Komentarze