Wyjazd do G贸rnika 艁臋czna 馃煛馃煝

W ostatni膮 niedziele wybrali艣my si臋 liczn膮 grup膮 do 艁臋cznej. Na miejscu przywita艂a nas kapitalna s艂oneczna pogoda i idealne warunki do gry, co nie jest w lutym standardem 馃槂 Jako pierwsi zmierzyli si臋 zawodnicy U-17. G贸rnicy na codzie艅 wyst臋puj膮cy w CLJ zawiesili wysoko poprzeczk臋, dzi臋ki czemu widowisko mog艂o si臋 podoba膰 licznie zgromadzonej publiczno艣ci. Mimo, i偶 20 minut przed ostatnim gwizdkiem prowadzili艣my 3:1 miejscowi dzi臋ki swojej waleczno艣ci doprowadzili do wyr贸wnania. Ostateczny wynik 3:3 wydaj臋 si臋 sprawiedliwym wynikiem.馃憤 Nast臋pnie zmierzy艂y si臋 ze sob膮 zespo艂y z rocznika 2006, 2007, 2009,2010. Wszystkie spotkania sta艂y na wysokim poziomie sportowym, co dla nas najwa偶niejsze. Z ca艂膮 pewno艣ci膮 by艂 to udany wyjazd dla naszej akademii. Kolejne miejsce na ekstraklasowej mapie Polski, kt贸re odwiedzili艣my jako akademia odhaczone. Pozostaje pytanie, gdzie nast臋pny wyjazd? 馃ぉ


Komentarze

Komentarze