OFERTA OBOZU PIŁKARSKIEGO LATO 2016r.

Szkoła Techniki Futbolu  serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w letnim obozie piłkarskim w terminie 25 lipiec do 1 sierpnia 2016 roku, który odbędzie się w Żabince koło Giżycka.

Oferta skierowana jest dla roczników 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008

Miejsce –  Żabinka – Kruklanki koło Giżycka

Termin – 25 lipiec – 1 sierpień 2016r.

Przejazd – Autobus

Zakwaterowanie – Ośrodek Wypoczynkowy w Żabince

Wyżywienie – pełne

Miejsca – około 70

Cena – 1550 zł. (przejazd, obóz, wyżywienie, ubezpieczenie NNW, atrakcje)

Wyjazd – 25 lipca   –z pod szkoły ul.Sarabandy

Powrót- 1 sierpnia między godziną 17-19

Zakwaterowanie

Ośrodek Kolonijno-Wypoczynkowy „Żabinka” położony jest 20km od Giżycka, jednego z głównych ośrodków turystycznych na Mazurach – wśród wspaniałych lasów nad jeziorami Gołdopiwo i Żabinka. Obiekt usytuowany jest atrakcyjnie w lesie, ogrodzony, na terenie znajdują się domki wypoczynkowe, pawilony, stołówka, świetlica, własna przystań, miejsca na ogniska, rowery górskie i wodne, kajaki, łodzie, piękna plaża ośrodka. Ośrodek posiada boisko typu orlik ze sztuczną nawierzchnią, oraz pełno wymiarowe boisko trawiaste ,poza tym boiska do koszykówki, siatkówki oraz kort tenisowy.

TRENINGI- 2 razy dziennie 1,5h.

Atrakcje – codzienne przebywanie nad jeziorem, wycieczka, turnieje różnych dycyplin,  mecze sparingowe, ogniska, zabawy z animatorkami.

WYŻYWIENIE – Śniadanie (szwedzki stół), obiad, podwieczorek, kolacja(szwedzki stół).

Opiekan – 5 trenerów ,kierownik z uprawnieniami WOPR, 2 opiekunki (animatorki) opieka medyczna na miejscu

MIEJSCA i REZERWACJA

– Ilość miejsc ograniczona –  70 miejsc w rocznikach 2003 do 2008 z podziałem na grupy.

– Rezerwacja  wstępna mailowa

– Rezerwacja właściwa po wpłacie 300 zł zaliczki na poczet obozu .(wpłaty od 1 marca 2016r.)

– Druga rata 550 zł do 1 maja

– Trzecia rata  700 zł do 30 czerwca

– Ze względu na ograniczoną ilość miejsc o pierwszeństwie udziału w obozie decyduje kolejność zgłoszeń –dokonanie wpłaty  (zaliczka)

Wpłaty do trenera na treningu lub na konto stowarzyszenia

nr konta-70 1140 2004 0000 3702 7584 4838

Rezygnacja z obozu

STF „Champion” w razie rezygnacji z obozu przez uczestnika do dnia 30 kwietnia 2016 r. gwarantuje zwrot całości zaliczki. Po tym terminie zaliczka nie zostanie zwrócona (koszty manipulacyjne ) Brak pełnej kwoty do dnia 1 lipca 2016r. spowoduje wyłączenie uczestnika z obozu, bez zwrotu dokonanych wpłat.