Trening Indywidualny

Wychodząc naprzeciw wymaganiom młodzieży, dzieci i ich rodziców którzy wiążą wielkie nadzieje z przyszłością gry w piłkę swoją i swoich dzieci stworzyliśmy indywidualny program nauki techniki gry w piłkę nożną. Prawdą jest żeby osiągnąć coś w życiu w każdej dziedzinie trzeba poświęcić dużo więcej czasu niż przeciętny człowiek. Trening indywidualny pozwala na dokładniejsze dopracowanie techniki piłkarskiej, poruszania się i innych elementów niezbędnych do gry na w przyszłości na najwyższym poziomie. Godzinne zajęcia sam na sam z trenerem pozwolą na wykonanie setek powtórzeń które wyeliminują braki zawodnika, nauczą poszczególnych elementów techniki, strzału itd. I podniosą jego umiejętności. Zajęcia prowadzone są przez wszystkich trenerów, a wybór trenera zależy wyłącznie od Państwa. Stawka za zajęcia jest taka sama u wszystkich. Maksymalna liczba zawodników na jednym treningu 3. Wiek od 8 lat do 20 lat.

Ceny:

• 1 zawodnik – 200zł/h
  • 2 zawodników – 300 zł/h (150 zł od osoby)
  • 3 zawodników – 360 zł/h (120 zł od osoby)

Trenerzy:

• Maciej Bykowski tel.:  731 761 725