Szkoła Techniki Futbolu – czyli gdzie powinno trafić utalentowane dziecko?

Jeśli zaobserwowałeś/zaobserwowałaś, że Twoja pociecha wykazuje się zdolnościami sportowymi i chcesz, żeby rozwijała je pod okiem wykwalifikowanego personelu, Szkoła Techniki Futbolu Champion jest miejscem, którym należy się zainteresować! Umiejętności należy szlifować już od najmłodszych lat, ponieważ tylko w takim wypadku można mieć pewność, że maluch wyrośnie na człowieka, który może mierzyć się z najlepszymi. Nawet jednak jeśli jest jeszcze zbyt mały, by zaobserwować u niego szczególne, piłkarskie zamiłowania, jednak wykazuje się aktywnością i sporą energią, która musi znaleźć ujście, szkółka piłkarska Ursynów jest właśnie dla niego!

Zasady i cele

W sporcie chodzi nie tylko o to, żeby posiąść umiejętności, które pozwalają na wygraną – chodzi również o to, żeby nauczyć się uczciwie przegrywać, kiedy rzeczywiście ktoś okazuje się lepszy. We współczesnym świecie mnóstwo trenerów zatraciło umiejętność przekazywania zasad gry fair play, dlatego też osoby, które chciałyby, żeby ich dziecko nabrało w trakcie nauki wiedzy dotyczącej wyższych zasad niż tylko ogólne zasady gry w piłkę nożną, powinny wybrać właśnie Szkołę Techniki Futbolu Champion. Celem treningów jest wzmocnienie ciała dziecka, jego zrównoważony rozwój, wszechstronne szkolenie – ale poprzez zabawę. Nie jest to żadna musztra, która zabijałaby w dziecku kreatywność, a wprost przeciwnie – akademia piłkarska Ursynów pozwala rozwijać wyobraźnię i kreatywne podejście do sportu!

Dlaczego warto?

Szkółka piłkarska Piaseczno jest odpowiednim miejscem do spędzania przez dzieci wolnego czasu. W szkole mogą się wyszaleć, a jednocześnie wiele nauczyć – kształtują swój charakter, powiększają wiedzę, a także ćwiczą ciało. Dzięki temu nabiorą przekonania, że istotne jest prowadzenie aktywnego trybu życia, a to wyjdzie im jedynie na zdrowie. Warto posłać dzieci do Szkoły Techniki Futbolu również z wielu innych przyczyn:

  • oferowana im jest kompleksowa opieka sportowa
  • mogą liczyć na trening indywidualny lub grupowy
  •  mogą uczestniczyć w interesujących obozach szkoleniowych
  • mogą podglądać grę najlepszych drużyn (jak na przykład PANATHINAIKOS ATENY czy LEGIA WARSZAWA)
  • mogą liczyć na wsparcie w dalszej karierze, gdy ukończą 16 rok życia.