obóz zimowy 2 dzień

Drugi dzień obozu zaczął się od wczesnej pobudki (7.00) i pysznego śniadania,po którym nasi adepci futbolu udali się na trening.Wyczerpujące zajęcia (około2 godzinne) w których  akcentowaliśmy elementy techniczne, odbył się na nowoczesnej ,dużej hali. W godzinach przedpołudniowych w ramach spaceru ,przy pięknej słonecznej pogodzie ,udaliśmy się do miasta na małe zakupy.Po obiedzie, część zespołu pojechała zjeżdżać na nartach na pobliskim stoku ,a druga część chłopców udała się na halę,gdzie odbywały się rywalizację piłkarskie i mini hokejowe.W konkursie rzutów karnych bezapelacyjnym zwycięzcą  został Patryk Zubek.Zaraz po kolacji odbył się kolejny turniej ,tym razem tenisa stołowego .Triumfatorem okazał się Mikołaj Sadokierski ,który w meczu finałowym pokonał Patryka Zubka.Gdy zbliżała się godzina,,0″zmęczeni intensywnym dniem wracamy do swoich łóżek ,żeby naładować akumulatory.

,,Gdy słońce zaszło za zielony las ,moc i siły uszły z nas.”


Komentarze

Komentarze