obóz zimowy 5 dzień

Następny dzień zimowego obozu Championa za nami .Oprócz treningów mamy również czas na chwilę relaksu .W  porannym ,,Turbo Kozaku”  w dwóch kategoriach 2004/05  i 2007/08 zwycięzcami okazali się Kajetan Gryn  i Janek Molenda.Jeszcze przed obiadem wybraliśmy się do pobliskiego centrum handlowego na zakupy .Po południowym ciężkim treningu, odbył się długo oczekiwany kulig.Co prawda nie było śniegu ,ale specjalnymi wozami udaliśmy się w stronę lasu ,gdzie rozpaliliśmy pochodnię . W czasie ponad godzinnej podróży na dwa wozy, odbywała się rywalizacja ,która drużyna głośniej będzie śpiewała.Wracając mieliśmy możliwość ogrzać się przy ognisku i skosztować pysznego kociołka i kiełbaski.Pełni wrażeń wróciliśmy do ośrodka ,gdzie część chłopców brała udział w grach i zabawach ,a część odpoczywała w pokojach ,szykując się do snu.

,,Była kiełbaska i ognisko do wyjazdu bardzo blisko”


Komentarze

Komentarze