Obóz zimowy 2023 – Susiec

Miejsce zimowego obozu nie zostało przez nas wybrane przypadkowo. Ośrodek w Suścu spełnia wszystkie wymagania do tego, żebyśmy dobrze przygotowali się pod względem technicznym jak i motorycznym do następnego sezonu. Pełnowymiarowe boisko, siłownia, jak i sala sportowa to miejsca z których nasi podopieczni będą mogli korzystać podczas całego obozu . Również ośrodek, w którym będziemy zakwaterowani pozwoli na pełną regenerację po wysiłku treningowym. Wolny czas najmłodsi zawodnicy będą mogli spędzić z Paniami animatorkami na sali zabaw ,która będzie na miejscu ,starsi mogą pograć w bilard lub ping-ponga . Wieczorami wejście na basen wraz z saunami (dla starszych) pozwoli uwolnić zmęczenie fizyczne i psychiczne .

Zapraszamy .

Miejsce -Susiec

Data : 08.02 – 14.02.2023 ( wracamy wieczorem, ponieważ planowany jest tego dnia sparing z Motorem Lublin )

Koszt : 2000 zł. (przejazd Autobusem , obóz, wyżywienie, ubezpieczenie NNW, atrakcje)

Miejsca : 60 -osób

Treningi: 2 do 3razy dziennie od 1,5h do 2h.

Od rocznika 2010 aż do seniorów treningi pozycyjne (bramkarze, obrońcy, pomocnicy, napastnicy)

Przejazd: Autobus

Wyżywienie: Pełne

Zakwaterowanie :

Obiekt Pensjonat Sosnowe Zacisze, usytuowany w miejscowości Susiec, oferuje bar, bezpłatny prywatny parking, wspólny salon oraz ogród. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Horyniec Zdroj Train Station – 35 km. Na miejscu znajduje się plac zabaw. Do dyspozycji Gości są również pokoje rodzinne. Obiekt zapewnia kryty basen, saunę, restaurację oraz bezpłatne WiFi we wszystkich pomieszczeniach.

W każdej opcji zakwaterowania w obiekcie znajduje się biurko, telewizor oraz prywatna łazienka. Pościel i ręczniki są zapewnione. Wszystkie pokoje wyposażone są w szafę.

 Opieka

Trenerzy, kierownik z uprawnieniami, opiekunki (animatorki w najmłodszych rocznikach), opieka medyczna na miejscu wraz z ratownikiem

Miejsca i rezerwacja

 Ilość miejsc ograniczona – około 60  miejsc

Rezerwacja wstępna mailowa

Rezerwacja właściwa po wpłacie 300 zł zaliczka do  15.10.2022  na poczet obozu

Druga rata 850  zł.do 20 grudnia 2022 r.

Trzecia rata 850  zł. do 15  stycznia 2022 r.

    Ze względu na ograniczoną ilość miejsc o pierwszeństwie udziału w obozie decyduje kolejność zgłoszeń –dokonanie wpłaty(zaliczka)

 

Wpłaty do trenera na treningu lub na konto stowarzyszenia

(z dopiskiem imię nazwisko syna – OBÓZ ZIMA SUSIEC  )

 

nr konta – 70 1140 2004 0000 3702 7584 4838

 

Rezygnacja z obozu

STF „Champion”  w razie rezygnacji z obozu przez uczestnika do dnia 10  grudnia 2022 r. gwarantuje zwrot całości zaliczki. Po tym terminie zaliczka nie zostanie zwrócona (koszty manipulacyjne ).

 


Komentarze

Komentarze