Obóz Zimowy Ełk 2022r.

Obóz Zimowy Ferie 2022

Tym razem drużyna Championa zawita zimą na mazury, a konkretnie do Ełku na obiekty tamtejszego MOSiR-u ,gdzie będziemy mieli wyśmienite warunki do treningów przed nowym sezonem . Tak jak zimą 2021 na obozie dochodzeniowym ,tak i tym razem chcemy przede wszystkim skupić się  u  starszych zawodników na pracy formacjami ( bramkarz ,obrońcy ,pomocnicy ,napastnicy),ponieważ w naszym przekonaniu przyniosło to wymierne korzyści .Młodsi adepci będą podnosić swoje umiejętności techniczne oraz motoryczne .Pełnowymiarowe ,duże boisko ze sztuczną trawą pozwoli na dostosowanie odpowiedniego planu treningowego . Gdyby pogoda spłatała psikusa ( dużo śniegu ,duże mrozy ) do dyspozycji będziemy mieli dużą salę treningową ,gdzie również będziemy mogli zrealizować jednostkę treningową .

Nie samą pracą człowiek żyje……….Po treningu relaks w Aqua Parku i korzystanie ze wszelkich atrakcji tam się znajdujących ( baseny ,jakuzzi ,zjeżdżalnie ,sauny itd.)

Młodszymi zawodnikami oczywiście zaopiekują się nasze Panie animatorki ,które nie pozwolą na nudę w wolnym czasie między treningami  ,a także zabiorą dzieci do kina na seans filmowy

Termin 26.01.2022( środa) -02.02.2022( środa )

Dlaczego tak ?

Wydaje nam się że wcześniejszy wyjazd i nieobecności (3 dni) w szkole nie wpłynął diametralnie na oceny i tak już wystawione , a wcześniejszy powrót ,pozwoli jeszcze na wyjazd i regenerację z rodzicami ( o ile ktoś wyjeżdża)

Cena 1800 zł

Treningi – 3x dziennie starsi zawodnicy po 1,5 godziny

-2x dziennie młodsi zawodnicy po 1,5 godziny

-Codziennie Aqua Park

-Pełnowartościowe posiłki dla sportowców ( śniadania ,obiad  ,kolacja )

-woda w butelkach dostępna cały czas

Przejazd autokarem ( Warszawa -Ełk ,Ełk -Warszawa )

Korzystanie z sal i atrakcji na terenie obiektu

Opieka masażysty

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc nie możemy wszystkich zabrać ( chociaż bardzo byśmy chcieli ) o rezerwacji decyduje kolejność zgłoszenia .

W przypadku ,gdyby do 15-12-2021 nie było wystarczającej ilości osób chętnych na obóz ,organizator zastrzega sobie możliwość odwołania obozu i ma obowiązek zwrotu wpłaconych pieniędzy .

Również gdyby sytuacja z COVID 19 niepokojąco się rozwinęła i ze względów bezpieczeństwa obóz nie mógłby się odbyć ,również wszystkie pieniądze wrócą na Państwa konto .

Rezerwacje proszę składać na naszego maila Kontakt@szkola-techniki-futbolu.pl

Ilość miejsc ograniczona- około 80 miejsc

Rezerwacja wstępna mailowa

Rezerwacja właściwa po wpłacie 300 zł zaliczki na poczet obozu

Druga rata -700 zł. do 15. LISTOPADA 2021 r.

Trzecia rata – 800 zł. do 5 STYCZNIA 2022 r.

Wpłaty do trenera na treningu lub na konto stowarzyszenia

(z dopiskiem imię nazwisko syna – OBÓZ ZIMOWY EŁK )

nr konta – 70 1140 2004 0000 3702 7584 4838