Ostatni sparing rocznika 2005

Swój ostatni sparing przed ligą mazowiecką  rozegrała drużyna S.T.F Champion rocznika 2005. Tym razem w czwartkowy wieczór (mecz odbył się o godz.19.10) zmierzyliśmy się z KS Piaseczno  na terenie rywala. Warto przypomnieć ,że  pół roku temu spotkaliśmy się z tą drużyną, remisując  5:5. Ekipa rywala to bardzo dobry zespół, który w swojej grupie ligi mazowieckiej był na pierwszym miejscu.

 

 

I tym razem, jak w  większości spotkań sparingowych, to ekipa z Piaseczna pierwsza zdobyła bramkę. Pamiętając  poprzedni mecz, chłopcy zostali uczuleni, żeby blokować strzały z dystansu, którymi zespół przeciwnika zaskakiwał nas w listopadowym meczu. Nie do końca zawodnicy  Championa wzięli sobie uwagi trenerów do serca, bo najpierw bezpośrednio z rzutu rożnego, rywal strzela nam bramkę, by chwilę później strzałem z dystansu podwyższyć wynik meczu na 2:0. Widać było, że początkowe minuty meczu i ich przebieg trochę zaskoczył drużynę S.T.F-u, która  nie za bardzo potrafiła skonstruować  dogodne sytuację do zdobycia gola.

 

 

Sygnał do ataku dał dobrze dysponowany tego dnia Filip Składowski, który po prostopadłym podaniu od Patryka Zubka, zmniejsza wynik rywalizacji na 2:1. Od tego momentu na boisku panowała drużyna Championa, konstruując coraz groźniejsze akcje, zakończone bramkami. W  tej części spotkania bramki strzelali:

Antek Ślazewicz – po ładnej akcji i przytomnym uderzeniu    ( stan spotkania 2:2)

Patryk Zubek – po błędzie bramkarza i determinacji Patryka      ( 2:3 )

Filip Składowski –  indywidualna Akcja   (2:4)

Patryk Zubek- strzał z dystans  ( 2:5)

 

 

Po przerwie nadal nasza ekipa dominowała na boisku, czego efektem były kolejne bramki autorstwa:

Damian Hanh-  strzał z dystansu (2:6)

-bramka dla gospodarzy, oczywiście brak doskoku do przeciwnika przy strzale z za pola karnego(3:6)

Filip Składowski – ładna akcja całego zespołu i przytomne zachowanie naszego napastnika  w polu karnym(3:7)

-bramka samobójcza strzelona przez rywala (3:8)

 

 

W tym momencie wkradło się  trochę rozluźnienia w szeregach Championa ,co skrzętnie wykorzystała drużyna gospodarzy, strzelając dwie bramki i stan rywalizacji w tym momencie był 5:8

 

 

Końcówka jednak należała do S.T.F.-u, który jeszcze zdobywa trzy bramki, a autorami trafień byli:

Filip Składowski- rozegranie z Patrykiem Zubkiem (5:9)

Kajetan Gryn –wygrany pojedynek z bramkarzem i techniczny strzał  (5:10)

Kajetan Gryn – ładne uderzenie z za pola karnego w samo okienko bramki (5:11)

 

 

Po raz kolejny cieszy dobra postawa naszego zespołu, który z niecierpliwością czeka na inaugurację ligi mazowieckiej.

 

 

Skład drużyny:

Alan Sawicki, Kajetan Gryn, Janek Żelich, Mikołaj Jarosinski, Antek Ślazewicz, Patryk Żubek, Damian Hanh, Ignacy Jagodzik, Filip Składowski

 


Komentarze

Komentarze