WAF (Warszawska Akademia Futbolu) – STF CHAMPION

W dniu 14.03.2014 r. zawodnicy STF ”Champion” z rocznika 2005 rozegrali mecz z WAF-em (Warszawska Akademia Futbolu). Tym razem sparing odbył się na boisku rywala przy ul Lokajskiego. Spotkanie lepiej zaczęła ekipa WAF-u ,która po 20 minutach meczu prowadziła 2:0 z naszą drużyną. W tym czasie widać było większe ogranie naszego przeciwnika ,który trochę dłużej ze sobą trenuje i bierze udział w lidze piłkarskiej. Druga część spotkania ,które było rozgrywane w systemie czasowym 3×20 minut przyniosła naszej drużynie dużo więcej radości oraz lepszej jakości w grze .Po pięknym golu z dystansu Patryka Zubka i ładnej akcji zakończonej golem Filipa Skłodowskiego, doprowadziliśmy do wyrównania. W tej części meczu bramkę strzelił jeszcze Marcel Domaradzki (asysta Eryk Mirkowski)  i wyszliśmy na prowadzenie 3:2. W trzeciej odsłonie nasza przewaga była już bardziej widoczna i mimo straty bramki na 3:3 ,zdobyliśmy jeszcze dwa gole, a ich autorami byli Marcel Domaradzki (asysta Rudolf Siennicki) i Igor Kalinowski.

 

Wynik meczu: 3 : 5

 

Skład drużyny:
Jakub Studziżba, Bartek Surdami, Aleks Sawicki, Patryk Zubek, Mikołaj Jarosiński, Mateusz Lipka, Filip Składowski, Marcel Domaradzki, Eryk Mirkowski, Igor Kalinowski, Rudolf Siennicki.

 

Trenerzy STF ”Champion” dziękują zawodnikom za zaangażowanie i dobrą postawę na boisku.


Komentarze

Komentarze