Żabinka 7 dzień

To już ostatni dzień naszego obozu, gdzie czas płynął bardzo szybko. To co sobie założyliśmy ze sportowego punktu widzenia zrealizowaliśmy w 100% . Dzisiaj odbyliśmy dwie jednostki treningowe, między którymi, zaliczyliśmy kąpiel w jeziorze. O godzinie 17.00 odbyła się niedzielna msza, w której uczestniczyła duża grupa naszych piłkarzy. Po kolacji, około godziny 20.00 mieliśmy ognisko, gdzie przy muzyce piekliśmy kiełbaski . Póznym wieczorem, około godziny 21 .00 odbyły się długo oczekiwane podchody. Dzieci bawiły się fantastyczne, o czym może świadczyć fakt, że do godziny 24.00 nie mogliśmy odnaleźć 6 chłopców:-) W końcu nad ranem wyczerpani, ale cali wrócili do ośrodka;-)( oczywiście żart).

Podsumowując obóz najstarsi zawodnicy odbyli 16 jednostek treningowych, a ich młodsi koledzy niewiele mniej. Mamy nadzieję, że wszyscy dobrze się bawili i za rok znowu spotkamy się w podobnym gronie.

To już jest koniec.. Do zobaczenia za rok:-)


Komentarze

Komentarze