Żabinka dzień 2

Bardzo wcześnie zaczął się dzień dla niektórych zespołów Championa ,którzy już o godzinie 7.00 mieli pierwszy trening w postaci biegu tlenowego z piłkami. O godzinie 9.00 zaczęły już wszystkie drużyny swoje zajęcia. Po obiedzie część chłopców zagrała sparing z filią Korony Kielce, jeszcze inni grali między sobą .Po pierwszym treningu zaliczyliśmy pierwszą  kąpiel w jeziorze,a  po kolacji odbyły się dwie tury konkursów rzutów karnych. W pierwszej kolejce zwycięzcą został nieoczekiwanie zawodnik z rocznika 2007  Julek Hadyś. W drugiej turze pewnym egzekutorem okazał się Antek Ślazewicz.  Obaj zawodnicy  obdarowani zostali nagrodami. Wieczorem większość zawodników bawiła się na Piżama Party pod dużym balonem. Po  wszystkich atrakcjach, wyczerpani treningami  udaliśmy się na odpoczynek.

 


Komentarze

Komentarze