2007 rocznik z pucharem i medalami

W sobotę 24.05.2014 drużyna z rocznika 2007 S.T.F. Champion zdobyła II miejsce w turnieju WAF CUP. Turniej odbył się pod patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej na boisku przy ul. Lokajskiego.
W meczu otwarcia zmierzyły się drużyny WAF-u i S.T.F. Champion. Od samego początku nasza drużyna przejęła inicjatywę na boisku stwarzając wiele sytuacji bramkowych, których jednak nie mogliśmy zamienić na bramkę. Kiedy mecz wkraczał w decydującą fazę w zamieszaniu podbramkowym najprzytomniej zachował się Kuba Chełmicki strzelając zwycięskiego gola na 1:0.
Drugie spotkanie wydawało się najtrudniejszym wyzwaniem ,gdyż na naszej drodze stanęła silna ekipa Kosy Konstancin ,która w pierwszym meczu łatwo pokonała F.C. Puma 4:0.Niestety mecz nie ułożył się dla nas dobrze i już na początku spotkania straciliśmy bramkę .W dalszej części meczu nasi podopieczni rzucili się do odrabiania strat ale zabrakło nam trochę szczęścia i trochę umiejętności, by doprowadzić do wyrównania. Ostatecznie mecz zakończył się minimalnym zwycięstwem Kosy 1:0.
Na zakończenie turnieju spotkaliśmy się z nieobliczalną drużyną F.C. PUMA .Tylko zwycięstwo dawało nam realne szanse na zajęcie drugiego miejsca w turnieju. Nasi podopieczni zdawali sobie z tego sprawę i od początku spotkania ruszyli do frontalnych ataków. Mimo wielu sytuacji sam na sam nie mogliśmy strzelić bramki strzeżonej przez dobrze dysponowanego bramkarza F.C. PUMA(wybrany najlepszym bramkarzem turnieju).I gdy wszystko wskazywało na to ,że mecz zakończy się wynikiem bezbramkowym ,na indywidualną akcje zdecydował się Mateusz Lipka, który po minięciu dwóch zawodników wycofał piłkę do Piotrka Soldeckiego , a ten dał nam upragnione zwycięstwo 1:0.!!!!!!!
Warto też nadmienić ,że najlepszym zawodnikiem naszej drużyny został wybrany przez organizatorów i trenerów naszych rywali Kuba Chełmicki. Kubie serdecznie gratulujemy i przypominamy ,że na Jego sukces indywidualny zapracowała również cała drużyna.
Trenerzy S.T.F. Champion dziękują zawodnikom za walkę i zaangażowanie, a rodzicom za doping(prosimy jeszcze o głośniejszy w przyszłości)
Skład drużyny: Piotr Soldecki ,Mateusz Lipka ,Dawid Małysa ,Maks Turniak,Maciek Wasiak,Łukasz Kowalski,Kuba Chełmicki,Maks Zubek,Szymon Krajewski, Jakub Pawełkowicz.

Końcowa klasyfikacja:
I miejsce- Kosa Konstancin 9 pkt.
II miejsce- S.T.F. Champion 6 pkt
III miejsce Warszawska Akademia Futbolu 1pkt
IV miejsce FC. Puma 1 pkt.


Komentarze

Komentarze