Turniej Tatusiów i Gwiazda

W piątkowe popołudnie 23.05.2014r. odbył się II turniej rodziców S.T.F Champion. Słoneczna pogoda sprawiła, że na boisku przy ul. Sarabandy stawiły się całe rodziny naszych podopiecznych, by dopingować w akcji swoich bliskich(tatusiów, wujków itd…).
.Broniąca trofeum z przed paru miesięcy była drużyna rocznika 2005 ,która i tym razem zapowiadała zwycięstwo .W czasie ,kiedy wszystkie ekipy brały udział w rozgrzewce i za boczną linia boiska unosił się zapach kiełbasek z grilla oraz wypieków własnej roboty (tu podziękowania dla wszystkich mam) na boisku pojawił się gość zaproszony przez naszą szkółkę piłkarz Legii Marek Saganowski. Po sesji zdjęciowej i rozdaniu kart z autografem przez Marka mogliśmy przystąpić do turnieju . Już pierwsze mecze fazy grupowej wyłaniały faworytów do zwycięstwa w II edycji turnieju. Jak burza szła drużyna z rocznika 2006 ,która jednak w ostatnim meczu grupowym zaliczyła wpadkę i przegrała z drużyną rocznika 2008 B 3:0.Jak się potem okazało te same drużyny spotkały się w FINALE . Tym razem ekipa z rocznika 2006 wzięła odwet pokonując swoich rywali aż 4:0 .
W meczu o III miejsce spotkały się drużyny z rocznika 2008A i 2007 .Brązowy medal powędrował do ekipy rocznika 2008 A ,która w „małym finale” zwyciężyła 4:1.Na ostatnim miejscu uplasowała się tym razem drużyna rocznika 2005 ,której mimo zaangażowania i woli walki nie udało się obronić trofeum.
Wszystkim uczestnikom turnieju dziękujemy za dobrą zabawę i wspaniały doping .Drugą edycje turnieju uważamy za udaną i szkoda tylko ,że drużyna rocznika 2003-04 stawiła się w tak nielicznym składzie.
Do zobaczenia w III edycji turnieju RODZICÓW S.T.F. CHAMPION


Komentarze

Komentarze