Sukces rocznika 2006

Miło nam poinformować ,że w sobotę 22.11.2014 r. nasza drużyna z rocznika 2006, w ,,SAS  jesienny turnieju piłkarski’’, który odbył się na obiektach Warszawianki zajęła I miejsce.

Pierwszy  mecz w grupie zagraliśmy z gospodarzami turnieju  SAS Warszawa. Początek tego spotkania należał do naszego rywala, który lepiej wszedł w mecz i po kilku minutach  prowadził 1:0.Z  upływem kolejnych minut z zawodników S.T.F. Champion schodziły pierwsze oznaki tremy i to oni zaczęli dominować na boisku. Na efekty w postaci bramek nie trzeba było długo czekać, najpierw  Jakub Studziżba  doprowadził do remisu ,by za chwilę strzelić drugą swoją bramkę dającą nam zwycięstwo 2:1.

W drugim meczu  w grupie spotkaliśmy się z K.S. Wesoła. Przez całe spotkanie to my byliśmy drużyną lepszą ,co przełożyło się na wynik 2:0. Znów z dobrej strony pokazał się Jakub Studziżba, który strzelił w tym meczu 2 bramki.

W następnej rywalizacji na dobrze grających i bardzo walczących zawodników S.T.F. Champion  czekała drużyna ALFA Przymierze Rodzin. Spotkanie to tylko potwierdziło dobrą dyspozycje naszych chłopców, którzy bez problemu pokonali swojego przeciwnika 2;0.Łupem bramkowym podzielili się Jakub Studziżba i Michał Wojda.

Po meczach grupowych, gdzie zajęliśmy pierwsze miejsce ,czekał nas półfinał z Olimpią Warszawa. Zdając sobie sprawę jak blisko było nam do finału ,chłopcy od początku  spotkania chcieli potwierdzić swoją wyższość nad przeciwnikiem. Wysoki pressing, walka na całym boisku spowodowały, że nasz  przeciwnik nie miał za wiele do powiedzenia. Najpierw  na 1:0 strzelił Jeremi Sobczyk, który uskrzydlony bramką, za chwilę dołożył drugie trafienie i było 2:0.W końcówce z rzutu karnego gola strzelił Mikołaj Michalski i już mogliśmy myśleć o rywalizacji finałowej.

W finale na nasz zespół czekała już drużyna Akademii  Sportu Imielin. Pełen emocji i zwrotów akcji mecz zakończył się naszym zwycięstwem 2:1.Gdy po bramce niezawodnego Jakuba Studziżby wyszliśmy na prowadzenie 1:0 i gdy do końca meczu została minuta , nikt nie mógł przypuszczać, że w tej konfrontacji padną jeszcze 2 gole. Pierwsza i ostatnia akcja naszego przeciwnika  przyniosła mu bramką dającą remis i obie ekipy szykowały się do konkursu rzutów karnych. W tym momencie sprawy w swoje ręce wziął Jakub Studziżba i efektownym strzałem po rozpoczęciu od środka dał nam zwycięstwo 2:1.

Trzeba przyznać ,że wszyscy zawodnicy pokazali  w tym turnieju duże umiejętności i hart ducha, za co my, trenerzy dziękujemy.

Skład drużyny: Jaś Pęk, Wirgiliusz Szabliński, Michał Wojda, Michał Józefara, Mikołaj Michalski, Antek Ratajczyk, Jeremi Sobczyk, Jakub Studziżba.