Trudno opisać to co się działo w sobotnie południe na boisku w Konstancinie Jeziorna, gdzie  nasza drużyna S.T.F Champion rocznika 2003-04 zmierzyła się z liderem tabeli Interem. Braku zaangażowania i determinacji nie usprawiedliwia fakt, że gramy w tych rozgrywkach ze starszymi rocznikami. Od początku, do samego końca zespół drużyny przeciwnej, w szeregach którego grało kilku zawodników z innych profesjonalnych zespołów ( np .Barcelony,Kosy) dominował na boisku. Pierwsze minuty meczu to oblężenie naszej bramki, ale nasi piłkarze  do 12 minuty spotkania bronili się bardzo dzielnie. Paradoks polega na tym ,że mimo naporu  rywala to my mogliśmy wyjść na prowadzenie. Ładną indywidualną akcją popisał się Marcel Bykowski i po minięciu dwóch zawodników przeciwnika, przegrał sytuacje sam na sam z bramkarzem. Ta akcja dała wiarę(tylko na chwilę) w to ,że możemy w tym meczu być równorzędnym przeciwnikiem. Chwilę później  Michał Wasiak potężnym uderzeniem z wolnego trafił w poprzeczkę. To  wszystko na co było nas stać tej połowie meczu. Po pierwszej straconej bramce, nasz zespół stanął  i totalnie się poddał (były małe wyjątki). Na przerwę schodziliśmy z wynikiem 8:0 dla Interu. Druga część meczu była tylko formalnością  dla przeciwnika ,który strzelił nam następne 8 bramek. W tej części gry my też mieliśmy swoje sytuacje ,ale najpierw Marcel Bykowski , a później Olivier Dziuba nie potrafili wykorzystać dogodnych okazji. Wynik 16:0 jak najbardziej zasłużony dla Interu i mimo ,że mogliśmy strzelić kilka bramek  cech wolicjonalnych brakowało u chłopców. Na słowa  pochwały zasłużył Michał Wasiak i Paweł Sternicki, którzy mogli być wzorem do naśladowania w tym meczu.