Zwycięstwo z Sempem

Kolejny dobry mecz w lidze mazowieckiej uwieńczony zwycięstwem  rozegrała drużyna S.T.F. Champion rocznika 2005. Przeciwnikiem naszego zespołu był Semp Ursynów. Już początek meczu pokazał ,że to my będziemy atakowali w tym meczu. W 6 minucie meczu Dominik Dziubecki  zagrał piłkę na drugą stronę do Antka Ślazewicza ,który płaskim podaniem uruchomił Janka Żelicha. Pomocnik  S.T.F. Champion skrzętnie wykorzystał zagranie kolegi i silnym strzałem pod poprzeczkę dał nam prowadzenie. Na drugą bramkę w tym spotkaniu nie musieliśmy długo czekać. Po wymianie kilku podań piłka trafiła do Antka Ślazewicza ,który technicznym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy(asysta Ignacego Jagodzika). Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. To my częściej byliśmy przy piłce i kreowaliśmy grę. Po kolejnej ładnej akcji i prostopadłym podaniu Patryka Zubka ,Antek Ślazewicz strzela swoja drugą bramkę w tym meczu. Chłopcy nie  osiedli na laurach tylko konsekwentnie dążyli do strzelenia następnych bramek. Najpierw dobrze dysponowany w tym meczu  Janek Żelich ,popisał się indywidualną akcją i ładnym zagraniem do Ignacego Jagodzika, który z bliskiej odległości podwyższa wynik meczu na 4:0.Póżniej technicznym strzałem Marcel Domaradzki daje swojej drużynie następnego gola. Bramka ta ożywiła trochę grę Marcela ,który silnym uderzeniem z dystansu  podwyższa wynik na 6:0.Ostatnia kwarta to  minut y, których  nie  chcielibyśmy pamiętać. Do głosu doszła drużyna Sempa, która wbiła  naszemu zespołowi  gola, stwarzając  kilka groźnych sytuacji. Z naszej strony to chaotyczne ,indywidualne akcje ,które nie przynosiły pożytku , oraz okazji do dalszych bramek. Końcowy wynik meczu to  6:1 dla S.T.F. Champion i samodzielna pozycja lidera w tabeli.

 

Strzelcy bramek:

Antek Ślazewicz 2, Marcel Domaradzki 2, Ignacy Jagodzik, Janek Żelich

 

Skład drużyny:

Aleks Sawicki, Bartlomiej Sundrani, Maks Wozniak, Kajetan Gryn ,Antek Ślazewicz, Janek Żelich ,Patryk Zubek, Ignacy  Jagodzik ,Marcel Domaradzki


Komentarze

Komentarze