Porażka po wyrównanym meczu

W sobotni ranek kolejny mecz w ursynowskiej Lidze pokoju rozegrał rocznik 2006. Przeciwnikiem i gospodarzem meczu była drużyna Orlika Ursynów. Mecz od początku był bardzo wyrównany. Mokra murawa bardzo przeszkadzała w grze obu drużynom w rozgrywaniu akcji. Jako pierwsi bramkę zdobyli goście. Na odpowiedź nie trzeba było czekać zbyt długo, bo chwilę później bardzo ładnym uderzeniem pod poprzeczkę stan meczu wyrównał Szymon Zalewski. Druga część gry to również wyrównane spotkanie lecz w tej  części gry branki strzelali juz tylko zawodnicy Orlika. Drużynie Championa zabrakło w kilku akcjach dokładności i tego ostatniego podania, które można było zamienić na bramki.

 

Bramki: Szymon Zalewski

 

Drużyna STF Champion: Mikołaj Michalski, Jakub Studziżba, Igor Mirowski, Michał Wojda, Szymon Zalewski, Piotr Plewa, Mateusz Lipka, Wirgiliusz Szablicki, Antoni Ratajczyk, Jeremi Sobczyk, Jakub Sobczyk


Komentarze

Komentarze