Porażka z Orlikiem Ursynów

Po zwycięskim sparingu z KS Ursynów, kolejnym przeciwnikiem, tym razem w Lidze pokoju była drużyna Orlika Ursynów. Mecz rozpoczął się od straconej bramki po strzale z dystansu. I to zapowiadało ciężką przeprawę dla rocznika 2003-04. Chociaż do drużyna STF Champion była częściej przy piłce i prowadziła grę to bramki strzelali przeciwnicy. Powiedzenie wszyscy grają a na końcu i tak wygrywają Niemcy można śmiało uznać za opis tego meczu. Przeciwnicy mieli tylko jeden sposób na  zdobywanie bramek. Strzały z dystansu i po rzutach różnych. Jak się później okazało bardzo skuteczny, bo praktycznie każdy strzał wpadał do siatki. Taki obraz meczu był widoczny juz do końca spotkania. Drużyna Championa odpowiedziała dwa razy a honorowe trafienia zaliczyli Marcel Bykowski i Antoni Piórko. Pomimo niekorzystnego wyniku (17-2), chłopców trzeba pochwalić za grę do końca, bo na tak wysoką porażkę nie zasłużyli. Liczymy, że zapomną o tym meczu jak najszybciej i w następnych spotkaniach pokażą na co ich stać.

 

Bramki: Marcel Bykowski, Antoni Piórko

 

Drużyna STF Champion: Alan Szlacherski, Kacper Serafin, Paweł Sternicki, Szymon Kopeć, Jakub Mościcki, Mateusz Różalski, Wiktor Zych, Oliwier Dziuba, Marcel Bykowski, Adam Baraniuk, Michał Wasiak, Antoni Piórko


Komentarze

Komentarze