3 punkty STF Champion

W sobotę 3 września na boisku przy ul. Sarabandy drużyna STF Champion, rocznik 2006 walczył o kolejne punkty. Tym razem przeciwnikiem była drużyna Alfa Przymierze Rodzin. Początek meczu zapowiadał wyrównany mecz. Niestety pierwsi bramkę zdobyli goście. Po straconej bramce drużyna Championa ustępowała pola przeciwnikom a Ci zdobyli kolejne dwie bramki. Kontaktową bramkę zdobył Jeremi Sobczyk i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:3. Po przerwie zobaczyliśmy zupełnie inną drużynę. Champion od razu rzucił się do odrabiania strat. Chęci zwycięstwa i woli walki nie brakowało nikomu i powoli młodzi adepci odrabiali bramkowe straty. Końcówka meczu to pełen emocji horror. Mecz toczył się akcja za akcją z obu stron. Ostatnie minuty meczu należały do drużyny Championa. Kiedy Igor Mirowski zdobył bramkę i gospodarze wyszli na dwubramkowe prowadzenie, jasne było, kto w tym meczu zdobędzie 3 pkt. Pomimo bramki straconej w ostatnich sekundach meczu, po ostatnim gwizdku sędziego cieszyła się drużyna Championa. Gratulacje dla chłopców za świetną drugą połowę, wspaniałe emocje, które zgotowali wszystkim oglądającym to widowisko.

Bramki: Jeremi Sobczyk x3, Szymon Zalewski, Antoni Ratajczyk, Igor Mirowski

Skład STF Champion: Igor Mirowski, Jakub Studziżba, Michał Wojda, Szymon Zalewski, Wirgiliusz Szablicki, Mateusz Lipka, Jeremi Sobczyk, Antoni Ratajczyk, Piotr Plewa