Porażka z Alfą Przymierzem Rodzin

W sobotnie południe drużyna rocznika 2003-04 rozegrała kolejne spotkanie w ramach Ligi pokoju. Przeciwnikiem była drużyna Alfa Przymierze Rodzin. Przed drużyną Championa stało nie lada wyzwanie, bo przeciwnik był bardzo wymagający, legitymujący się 6-letnim stażem treningowym. Początek meczu to potwierdził, goście przeprowadzili dwie akcje bramkowe, ale obronną ręką wyszli z nich zawodnicy Championa. Niestety po kilku minutach wyrównanej gry bramki zaczęli strzelać zawodnicy Alfy. W obu  częściach gry zawodnicy Alfy pokazali swoją wyższość w każdym aspekcie gry, choć w drugiej połowie meczu Champion wyraźnie pokazał, że nie załamał ich wynik i walczyli o piłkę do końcowego gwizdka. Tego dnia przeciwnik był jednak poza zasięgiem mniej doświadczonych zawodników Championa a ostateczny wynik meczu to 0-12.

 
Skład STF Champion: Alan Szlacherski, Jakub Mościcki, Szymon Kopeć, Michał Wasiak, Marcel Bykowski, Oliwier Dziuba, Antoni Piórko, Adam Baraniuk


Komentarze

Komentarze