Podwójny hattrick w meczu

W sobotnie przedpołudnie (27.09) spotkaliśmy się, aby rozegrać kolejny mecz w lidze mazowieckiej ze znanym nam rywalem Football Talents. Widząc duże rozluźnienie i zbyt pewność siebie naszych zawodników przed spotkaniem, na odprawie przedmeczowej ustaliliśmy kilka założeń na ten mecz. Podstawą dzisiejszego spotkania  miała być koncentracja na tym, by nie stracić bramki w całych zawodach. Kolejnym naszym celem było wykorzystanie większości sytuacji bramkowych, co stwarzało  naszym chłopcom  wiele problemów w poprzednich spotkaniach. Pierwsze minuty meczu potwierdziły obawy  o koncentracje, ponieważ przeciwnik już na początku meczu  miał stuprocentową  szanse na zdobycie gola. Akcja ta podziałała na nasz zespół motywująco  i  po pierwszej kwarcie schodziliśmy z boiska z dwubramkową przewagą (2:0). Na szczególną uwagę zasłużyła  bramka Patryka Zubka  bezpośrednio z rzutu rożnego. Druga i trzecia kwarta to naprzemiennie dobra gra i proste błędy  w podaniach i przyjęciach piłki, oraz duża ilość niewykorzystanych sytuacji bramkowych. Wszystko to uwidoczniło, na co należy zwrócić uwagę na treningach. Po tym czasie wynik meczu  wynosił 5:2 dla naszych chłopców. Ostatnia kwarta to całkowita dominacja S.T.F. Champion nad przeciwnikiem, co przełożyło się na końcowy wynik 9:2. Na uwagę zasługuje dobra gra Patryka Zubka i Antka Ślazewicza, którzy strzelili po trzy bramki w tym spotkaniu. Po za tym, młodzi adepci naszej drużyny pokazali kilka naprawdę pięknych akcji i gdyby nie bramkarz przeciwnika, wynik byłby wyższy. Dziękujemy zawodnikom S.T.F. Champion za dobry mecz, a kibicom za głośny doping.

 

Strzelcy bramek:

Patryk Zubek 3, Antek Ślazewicz 3, Marcel Domaradzki, Ignacy Jagodzik, Bartłomiej Surdani

 

Skład drużyny:

Aleks Sawicki, Bartłomiej Sundrani, Kajetan Gryn, Janek Żelich, Antek Ślazewicz, Ignacy Jagodzik, Marcel  Domaradzki, Mikołaj Jarosiński, Patryk Zubek

 


Komentarze

Komentarze