Co w trawie piszczy……

Zapraszamy do lektury  ciekawego  artykułu ,który ukazał się na łamach jednego z portali internetowych (dotyczącego  piłki nożnej),poświęconego  szkółkom i klubom piłkarskim .Oczywiście można dyskutować ,czy kryteria ,którymi kierowali się autorzy są do końca  miarodajne  ,niemniej miło nam ,że S.T.F. Champion  znalazł się w górnej  części tabeli najlepszych akademii  w Warszawie . Cieszy również fakt ,że nasi podopieczni z każdym rokiem coraz bardziej  zaznaczają swoją obecność na piłkarskiej mapie Mazowsza ,czego przykładem są powołania do Kadry  Mazowsza ,czy do reprezentacji Legii  Warszawa  na   turniej LEGIA CUP .Niech to będzie bodźcem do dalszej ,ciężkiej pracy dla nas wszystkich ,którzy przyczyniają się do kształtowania  młodego zawodnika .Mowa tutaj o rodzicach ,którzy często poświęcają mnóstwo czasu ,żeby ich pociechy mogły realizować swoją pasję ,ale również zawodnikach ,którzy muszą wylać hektolitry potu  podczas zajęć ,mimo że nie mają gwarancji sukcesu. Na końcu o trenerach ,którzy z pasją i zaangażowaniem  podchodzą do swojego hobby ,bo jeśli przerodzi się ono tylko  w pracę  ,nic z tego nie będzie .

Co dalej? Jaki klub piłkarski wybrać gdy okaże się, że obecna szkółka piłkarska to za mało? Na co zwracać uwagę przy dokonywaniu wyboru? Gdzie szukać?


Komentarze

Komentarze