Informację na temat wyjazdu na obóz zimowy Susiec 2024

Praktyczne Informacje Obozowe

W dniu 10.01.2024( Środa !!!!!) wyjeżdżamy na obóz z ul. Baletowej 164 ( z powodu małej ilości miejsc prośba o szybkie opuszczenie parkingu po dostarczeniu syna do autokary .Jedziemy na dwie tury dlatego proszę uważnie przeczytać godziny wyjazdu

Godziny wyjazdu dla roczników :

-roczniki ;2011,2012,2010 ,2009

Godzina wyjazd 7.20 ( zbiórka 7.05 )

-roczniki : Seniorzy,2007 ,2006 ,2008 ,2013,

Godzina wyjazd 7.50 ( zbiórka 7.35 )

Przyjazd powrotny 17.01.2024( Środa!!!) godzinę podamy 3 dni przed wyjazdem przez sportbm

DOKUMENTY:
1. KARTA KWALIFIKACYJNA – dokładnie wypełniona z podpisaną we wszystkich miejscach( chyba ,że ktoś już wcześniej dostarczył do trenerów )
2. NR. PESEL – wpisany do karty kwalifikacyjnej
3. KOPERTA Z:
• dodatkowymi informacjami o stanie zdrowia i ewentualne wskazania do np. podawania leków,
• informacjami o dziecku, o których wg Państwa powinniśmy wiedzieć,
• badania lekarskie (aktualne)

UBRANIA: • KURTKA NIEPRZEMAKALNA (Ortalion),Kurtka Ciepła najlepiej Sportowa
• sprzęt Championa (dresy ,koszulka ,spodenki ,getry )

• Bielizna osobista(w reklamówkach)
• Czapka ,rękawiczki ( najlepiej 2 pary )
• Duży ręcznik plażowy na basen

Bielizna termiczna !!!!!!!,Dodatkowy osobisty sprzęt sportowy ( gdyby Championa po pierwszy treningu był mokry)

BUTY:
• Sportowe/2 pary( buty na halę  i torfy na nawierzchnie sztuczną( wszyscy )
• Klapki (na basen i pod prysznic)

I INNY
• ręczniki
*bidon na napoje w czasie treningu

LEKI ZAPOBIEGAWCZE

*-Lekarstwa z kartą informacyjną odnośnie brania leków (jeśli dotyczy)

Drogie Mamy, młodszym dzieciom podpiszcie na metkach ubrania !!!

Jeżeli będą Państwo dawali kopertę z pieniędzmi dla dzieci (kieszonkowe) do trenerów ,żeby wydawali dzienną stawkę ,prosimy o wszelkie informację na kopercie ( dla kogo ,ile dziennie itd.)

Telefony

*telefony będą zabierane przez trenera prowadzącego i rozdawane po śniadaniu w wyznaczonych godzinach

prowiant

prosimy aby dziecko zabrało ze sobą prowiant i wodę na podróż, dojedziemy na obiad do ośrodka. prosimy nie dawać za dużo słodyczy, prosimy o nie zabieranie chipsów ,paluszków itp.