Inter Konstancin – STF Champion

Podbudowani zwycięstwem zawodnicy STF Champion z rocznika 2006 na kolejny mecz wyruszyli do Konstancina, aby zmierzyć się z miejscowym Interem. Od pierwszego gwizdka mecz był bardzo wyrównany, lecz pierwsi bramki zdobywali gospodarze. W szeregach Championa wdarło się dużo niedokładności, co przynosiło straty i kolejne akcje bramkowe Interu. Gdy na 2:1 bramkę zdobył Jeremi Sobczyk wydawać się mogło, że goście wyrównają wynik spotkania. Niestety bramkę do szatni zdobył Inter i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:1. Podobnie jak w ubiegłym tygodniu pierwsza połowa była słabsza w wykonaniu zawodników Championa. Druga połowa zapowiadała się ciekawie. Mecz był jeszcze bardziej wyrównany i żadna z drużyn przez długi czas nie mogła zdobyć bramki. Niestety kolejnego gola zdobył Inter i wydawało się że w tym spotkaniu już nic nie ulegnie zmianie. Heroiczne próby zaowocowały jeszcze jedna zdobytą przez Championa bramką, ale do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Tym razem rywal postawił ciężkie warunki i trzeba liczyć że w następnych meczach zawodnicy pokażą dużo składniejszych akcji.
Bramki: Jeremi Sobczyk, samobójcza
Skład STF Champion: Piotr Plewa, Mikołaj Michalski, Michał Wojda, Jakub Studziżba, Antoni Ratajczyk, Mateusz Lipka, Tymon Gralec, Igor Mirowski, Szymon Zalewski, Michał Józefara, Jeremi Sobczyk


Komentarze

Komentarze