Wysokie zwycięstwo z K.S Ursynów

W sobotę  18.10.2014r. przy ul. Sarabandy nasz zespół S.T.F. Champion rocznika 2005, w ramach rozgrywek ligi mazowieckiej zmierzył się z K.S. Ursynów. Mając w pamięci pierwsze spotkanie z tą drużyną, zdawaliśmy sobie sprawę, że może to być ciężki mecz. Początek  spotkania potwierdził nasze obawy .Już w pierwszej minucie rywalizacji ,błąd popełniła nasza defensywa wraz z bramkarzem i z bliskiej odległości napastnik rywali zdobył bramkę. Nasi chłopcy błyskawicznie zareagowali na wydarzenia boiskowe  i Janek Żelich,  po ładnej asyście Patryka Zubka daje nam remis 1:1. Dalsze minuty meczu to  już przewaga S.T.F. Champion ,udokumentowana bramkami. Najpierw Marcel Domaradzki (asysta Patryk Zubek) wyprowadza nas na prowadzenie 2:1, a chwilę później ten sam zawodnik ustala wynik tej kwarty na 3:1(asysta Antek Ślazewicz). Następne minuty meczu to wyrównana gra. Brak okazji strzeleckich i trochę lekceważąca gra naszych  podopiecznych spowodowała, że  w tej kwarcie strzeliliśmy tylko jedną bramkę,  a jej autorem był Antek Ślazewicz (strzał z dystansu).Rywal nie pozostał nam dłużny i przed końcem kwarty zmniejszył wynik meczu na 4:2. Po słabej drugiej odsłonie meczu , nastąpiło przebudzenie naszych zawodników ,którzy do końca  wbili jeszcze 5 bramek .Antek Ślazewicz z rzutu wolnego  podwyższa wynik meczu na 5:2 ,a po chwili Patryk Zubek daje nam  szóstą bramkę. To nie był koniec kanonady strzeleckiej. Marcel Domaradzki, a później po ładnie rozegranym rzucie rożnym Antek Ślazewicz  i wynik meczu jest już 8:2. W końcówce meczu swoją drugą, a dziewiątą bramkę dla zespołu zdobył Patryk Zubek i wynik końcowy to 9:2 dla S.T.F. Champion. W dobrych nastrojach udajemy się do domu i czekamy na następny  trudny mecz z Deltą Warszawa na ich boisku.

 

Strzelcy bramek:

Marcel Domaradzki 3, Antek Ślazewicz  3, Patryk Zubek 2, Janek Żelich

 

Skład drużyny:

Aleks Sawicki, Bartek Sundrani,Kajetan Gryn, Janek Żelich, Antek Ślazewicz, Patryk Zubek,Marcel Domaradzki,Mikołaj Jarosiński, Damian Hanh


Komentarze

Komentarze