Porażka po walce

W sobotę 18 października na boisku przy ul .Sarabandy drużyna STF Champion podejmowała Klub Snu w ramach Ligi pokoju. Po porażce w Konstancinie, drużynę rocznika 2003-04 czekało kolejne wyzwanie, gdyż przeciwnik był wysoko notowany w tabeli. Od początku meczu chłopcy byli motywowani do walki. Przez pierwsze 10 minut, utrzymywał się wynik bezbramkowy. Drużyna Championa toczyła równą walkę z przeciwnikiem, prowadziła grę wymieniając dużo podań i utrzymując się przy piłce. Po jednej z kontr, wynik otworzyli zawodnicy Snu. Na odpowiedź nie trzeba było dłużej czekać. W bramce gości błąd popełnił bramkarz, który, bardzo szczęśliwie wykorzystał Mikołaj Sadokierski. Chłopcy toczyli zaciętą walkę o każdą piłkę. Po chwili akcję Championa znów wykorzystał Mikołaj Sadokierski i było juz 2-1. Chwilę później mogło być 3-1 lecz strzał głową Antoniego Piórki wylądował na poprzeczce. Gdy wydawało się, że na przerwę gospodarze będą schodzić z jednobramkową zaliczką, Klub Snu po raz kolejny wykorzystał małą liczbę zawodników Championa w polu karnym i to goście zdobyli bramkę do szatni. Po przerwie, z wiarą w zwycięstwo chłopcy starali się grać dużą ilością podań, lecz brakowało dokładności i koncentracji. Z czasem mecz toczył się w pojedynkach 1×1. W drugiej części gry bramki zdobywali juz tylko goście. Champion kilka razy zagroził bramce przeciwnika, lecz okazji 100% sobie nie wypracował. Ostateczny wynik to 2-5. Pomimo porażki, chłopcy pokazali hart ducha i wolę walki udowadniając, że potrafią grać z wyżej notowanymi drużynami ,jak równy z równym. Gratulacje dla wszystkich chłopców i liczymy, że z taką grą można liczyć na punkty w następnych meczach.

 

Bramki: Mikołaj Sadokierski x2

 

Skład STF Champion: Alan Szlacherski, Kacper Serafin, Michał Wasiak, Mateusz Różalski, Paweł Sternicki, Jakub Mościcki, Marcel Bykowski, Antoni Piórko, Oliwier Dziuba, Adam Baraniuk, Mikołaj Sadokierski


Komentarze

Komentarze