Porażka z liderem

Z liderem tabeli w sobotę 18.10.2014 spotkała się drużyna S.T.F. Champion rocznika 2004-05.Nie przypadkowo Klub Snu prowadzi w rozgrywkach ligi pokoju, gdyż do tej pory nie przegrał żadnego spotkania. My natomiast w dobrych nastrojach po meczu z Interem  (wygrana 4:2) przystępowaliśmy do tej rywalizacji. Od początku spotkania to drużyna gości była częściej przy piłce i stwarzała  sytuacje bramkowe, my natomiast  dobrze się broniliśmy i wychodziliśmy z groźnymi kontratakami. Niestety w  10 minucie meczu Klub Snu po kolejnej akcji strzelił nam bramkę ,a zaraz później wykorzystał  nasze gapiostwo i  było już 2:0.Po tej bramce nasza drużyna  odważniej ruszyła  do ataków ,chcąc szybko  strzelić honorowego gola. Po jednej z naszych kontr Jakub Juzaszek  został faulowany w bocznej strefie boiska. Do piłki podszedł Marcel Bykowski  i silnym strzałem pod poprzeczkę zmniejszył  wynik meczu na 2:1.Tylko na to było nas stać tego dnia ,dobrze dysponowany rywal szybko doszedł do głosu i jeszcze przed przerwą strzelił  gola na 3:1.Po przerwie gra nie uległa zmianie, Klub Snu po kolejnych dobrych akcjach wbił nam 3 bramki i końcowy  wynik spotkania to 6:1.Porażka wstydu nam nie przynosi ,a postawa chłopców napawa optymizmem przed następnym meczem z Akademią Sportu.

 

Strzelcy bramek:  Marcel Bykowski

 

Skład drużyny:

Alan Slacherski, Marcel Bykowski, Paweł  Sternicki, Damian Hanh , Mikołaj Jarosiński, Jakub Juzaszek, Benjamin  Krystek ,Igor Kalinowski, Filip Niewadził ,Rudolf Siennicki, Maks Wozniak


Komentarze

Komentarze