Mistrzowie swojej grupy

Miło nam poinformować ,że na jedną kolejkę przed zakończeniem ligi mazowieckiej ,nasz zespół rocznika 2005 po ostatnim zwycięstwie z Deltą Warszawa 5:2 został mistrzem swojej grupy. Przed meczem z  Deltą wszyscy zdawaliśmy sobie sprawę ,że zwycięstwo w tym meczu  sprawi ,że wiosną będziemy rywalizowali z najlepszymi drużynami w lidze mazowieckiej. To chyba trochę zdeprymowało naszych zawodników ,którzy od początku meczu ,wydawali się lekko zagubieni na boisku rywala. Widać było, że chłopcy potrzebowali  aklimatyzacji na naturalnym trawiastym boisku ,na którym graliśmy pierwszy raz w rozgrywkach. Już na początku (jak prawie w każdym meczu) przeciwnik stworzył sobie dobrą okazje na strzelenie bramki i ją skrzętnie wykorzystał. Podziałało to jak zimny prysznic  na zawodników S.T.F. Champion ,którzy zaczęli lepiej operować piłką , spychając przeciwnika do głębokiej defensywy. Przed końcem pierwszej kwarty,  krótkie rozegranie rzutu rożnego przyniosło nam bramkę. Kombinacyjna akcja pomiędzy Patrykiem Zubkiem i Antkiem Ślazewiczem  i piłka wylądowała na poprzeczce Delty ,gdzie odbitą piłkę skierował do bramki Ignacy Jagodzik. Druga kwarta to nadal dominacja naszego zespołu, zakończona przytomnym zachowaniem Janka Żelicha  w zamieszaniu podbramkowym i było już 2:1 dla S.T. F. Champion. Z minuty na minutę widać było ,że chłopcy coraz pewniej czują się na boisku, co przełożyło się na kolejne sytuacje bramkowe. Najpierw Marcel Domaradzki technicznym strzałem dał nam kolejna bramkę ,a później  uderzeniem z rzutu  wolnego Patryk Zubek podwyższył wynik meczu na 4:1.Przeciwnik widząc, że nie ma już nic do stracenia ,większą ilością zawodników zaczął atakować na naszą bramkę. Ataki  te przyniosły efekt w postaci drugiego  gola dla Delty. Przed końcem meczu dał o sobie znać znowu duet Zubek –Ślazewicz. Szybkie rozegranie rzutu rożnego i atomowym uderzeniem po długim rogu Anek Ślazewicz  podwyższa wynik całego spotkania na 5:2. Ostatnią kolejkę w naszej grupie gramy  w środę o 19.30 z Football Talents  i miejmy nadzieje, że chłopcy okażą się niezwyciężeni w swojej grupie.

 

Strzelcy bramek:

Marcel Domaradzki, Patryk Zubek, Antek Ślazewicz, Janek Żelich,Ignacy Jagodzik.

 

Skład drużyny:

Aleks Sawicki, Bartlomiej  Sundrani,  Dominik Dziubecki, Antek Ślazewicz,Janek Żelich,Patryk Zubek, Marcel Domaradzki, Kajetan Gryn

 


Komentarze

Komentarze