STF Champion – Akademia Sportu

W sobotnie południe kolejny mecz w Lidze pokoju rozegrała drużyna rocznika 2005. Przeciwnikiem Championa była Akademia Sportu. Mecz rozpoczął się od dwóch znakomitych okazji, ale w sytuacji sam na sam dwukrotnie pojedynek z bramkarzem przegrał Filip Składowski. Jak mówi porzekadło, do trzech razy sztuka i trzecią sytuację po podaniu Filipa Składowskiego, na bramkę zamienił Damian Hanh. Mecz ten zupełnie zdominowali podopieczni Championa, rzadko dający okazję przeciwnikom do zdobycia gola. Ich akcje przerywane były w środkowej strefie boiska przez naszych obrońców. Dominacja przyniosła dwie bramki autorstwa Pawła Sternickiego i Marcela Bykowskiego. Wynik do przerwy to trzy bramkowe prowadzenie Championa. Po przerwie goście nadal prowadzili grę lecz drużyna Akademii Sportu murowała się na własnej połowie próbując nie stracić kolejnych bramek. Champion mimo tego miał jeszcze kilka okazji do zdobycia bramki a ostatecznie tylko raz wynik został podwyższony przez Pawła Sternickiego. Trzeba przyznać, że przeciwnik oddał pole i drużyna Championa skutecznie to wykorzystała. Chłopców należy pochwalić ze walkę i praktycznie zerową liczbę błędów indywidualnych zwłaszcza w defensywie. Cieszą kolejne 3 dopisane pkt na konto rocznika 2005. Gratulacje i miejmy nadzieje że to nie ostatnie zwycięstwo w rundzie jesiennej.

 

Bramki dla STF Champion: Paweł Sternicki x2, Damian Hanh, Marcel Bykowski

 

Skład STF Champion: Jakub Muszyński, Maks Woźniak, Paweł Sternicki, Marcel Bykowski, Eryk Mirkowski, Damian Hanh, Filip Niewadził, Filip Składowski, Mikołaj Jarosiński


Komentarze

Komentarze