Nieudana inauguracja sezonu rocznika 2003/04

W sobotę o godzinie 20.00 przy Alei Zielenieckiej  rozgrywki ligowe rozpoczął najstarszy rocznik Championa 2003/04 .Naszym przeciwnikiem był dobrze nam znany Drukarz II Warszawa ,z którym często spotykamy się na szczeblu zmagań o mistrzostwo II ligi. Mecz rozpoczął się od zdecydowanych ataków podopiecznych S.T.F-u, którzy razili nieskutecznością, stwarzając sobie w pierwszej części spotkania, wiele doskonałych sytuacji bramkowych. Dopiero kilka minut przed przerwą Kacper Wieczorek odebrał piłkę rywalom i uruchomił Macieja Bilskiego, który tym razem umieszcza piłkę w siatce. Drukarz w pierwszej połowie nie zagroził bramce Championa praktycznie ani razu. Na przerwę schodzimy z jednobramkową przewagą.

Zupełnie inaczej rozpoczyna się druga część meczu, gdzie po egzekwowanym rzucie wolnym przez gospodarzy, piłka wturlała się do bramki, ku zdziwieniu  chyba wszystkich zgromadzonych na boisku. Szybko jednak się pozbieraliśmy i po indywidualnej akcji Marcela Bykowskiego ,który po minięciu dwóch zawodników, zagrywa do Oliwiera Dziuby i znowu wychodzimy  na prowadzenie. I gdy wydawało się, że wszystko kontrolujemy ,stwarzając sobie dalsze sytuację na bramki, dwie szybkie kontry Drukarza i przegrywamy 3:2. W końcówce dogodne okazję Oliwiera Dziuby i w ostatniej minucie wyśmienita okazja Maćka Bilskiego, ale tego dnia zawodziła skuteczność.

Szkoda straconych punktów na inaugurację sezonu ,gdzie z boiska nie zasłużyliśmy na porażkę, ale niewykorzystane sytuację się mszczą i trzeba wyciągnąć wnioski przed kolejnym spotkaniem.

Skład drużyny:
Aleks Sawicki, Alan Szacherski, Marcel Bykowski, Kuba Grzybowski, Janek Żelich, Łukasz Sędzikowski, Kacper Wieczorek, Norbert Bilski, Paweł Sternicki, Maciej Bilski, Oliwier Dziuba, Szymon Kopeć .


Komentarze

Komentarze