Nowości Championa

Weekendowy Champion  –  to nowy projekt Szkoły Techniki Futbolu. Ma on na celu danie szansy chłopcom, którzy chcieliby trenować w szkółce , lecz nie mogą  ze względu na brak miejsc. Również rodzicom, którzy  z uwagi na  brak czasu,  nie mogą przywozić dzieci na zajęcia w przeciągu  tygodnia.

 

Treningi odbywać się będą raz w tygodniu  w soboty,  pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej, na co dzień pracującej  z zawodnikami Championa w różnych kategoriach wiekowych.   Zajęcia  będą  miały także na celu ,nauczanie techniki piłki nożnej  oraz koordynacji ruchowej, poprzez zabawy i  trening piłkarski . Kolejnym  celem jest zmniejszanie różnicy  poziomów, prezentowanych  przez zawodników trenujących od kilku lat, a dziećmi rozpoczynającymi przygodę z piłką.  Najbardziej  utalentowani zawodnicy będą mieli szansę dołączyć do istniejących  już grup, które trenują częściej i grają w rozgrywkach ligowych.

 

Więcej informacji  pod numerem tel.: +48 731 761 724 lub +48 731 761 725
kontakt@szkola-techniki-futbolu.pl


Komentarze

Komentarze