Nowy Rok program na 6 miesięcy !

Nowy rok –program na pół roku.
Dopiero co zakończyliśmy stary rok a my już mamy obszerny program na kolejne sześć miesięcy. Oczywiście oprócz profesjonalnego treningu najlepsi zawodnicy Championa mają szanse sprawdzić swoje umiejętności z najlepszymi drużynami z Polski i Europy.
Oprócz sparingów na terenie Mazowsza oraz meczy ligowych będzie się sporo działo.  Luty ,Marzec to cztery wyjazdy na siedem roczników od rocznika 2010 do 2004 . Rywale ? Najlepsze akademie w Polsce: Zagłębia Lubin ,Śląska Wrocław, Wisły Płock oraz Widzewa Łódz. Poza tym spora dawka turniejów :
-rocznik 2010 -w styczniu turniej w Arenie Poznań (zespoły min.-Pogoń Szczecin, Zagłębie Lubin, Śląsk Wrocław, Elite Magic Londyn itd.)
-rocznik 2009- w czerwcu Arka Cup w Gdyni ( 24 zespoły już teraz potwierdzone Górnik Zabrze, Arka Gdynia, SC Grobinas Łotwa ) czerwiec wyjazd do Niemiec a tam już czekają (FC Liverpool, Benfica Lisbona, Juventus Turin, Galatasaray Istanbul, PSV Eindhoven, FC Everton, Bayer 04 Leverkusen, 1. FC Köln, FC Genua, FC Fulham, Hellas Verona, Blackburn Rovers, Lokomotiv Moskwa ,                                                                                                                                           -rocznik 2008 – wyjazd do Bartoszyc ( zespoły-Górnik Zabrze ,Legia Warszawa, Widzew Łódz, Korona Kielce, AFA Olaine Łotwa, FK Śiaulili Litwa, FC Kovel Wołyń Rosja)
-rocznik 2007 -w maju wyjazd do Niemiec (przeciwnicy około 100 zespołów min. Manchester City, Juventus Turyn, Olympique Marsylia, Sporting Lisbona, Borussia Dortmund itd.) w czerwcu turniej Arka Cup ( 24 zespoły już teraz potwierdzone Górnik Zabrze, Arka Gdynia, Widzew Łódz, SC Grobinas Łotwa,)
-rocznik 2006- w styczniu Beniaminek Krosno Cup ( zespoły-Cracovia Kraków,Sandecja Nowy Sącz, Zemplin Michalovice Słowacja , Djusz Zydacziv Ukraina) .w lutym Arka cup ( 16 zespołów w wśród nich Zagłębie Lubin, Cracovia Kraków , Lechia Gdańsk, Arka Gdynia , FC Sdushor Kaliningrad Rosja) w maju wyjazd do Niemiec (około 60 zespołów -Werder Bremen, Zenit St.Petersburg, Hamburger SV, Bröndby Kopenhaga, Lokomotiv Moskwa, Blackburn Rovers itd.)
-rocznik 2005 marzec Międzynarodowy turniej Naki Cup (dzień wcześniej sparing z Stomilem Olsztyn w turnieju wezmą udział drużyny z Francji, Niemiec i Polski)
W maju wyjazd do Niemiec ( Około 30 zespołów wśród nich Werder Brema, Lokomotiv Moskwa, KV Mechelen, Sparta Praga, NAC Berda itd.)
-Rocznik 2004 w marcu Api Cup w Zakopanym
Oczywiście to nie wszystkie mecze i turnieje które rozegramy do czerwca ,po dograniu szczegółów na pewno będziemy o nich informować.


Komentarze

Komentarze