Obóz dochodzeniowy Championa

Kto w wakacje  się nudził i chciał aktywnie  z piłką u nogi spędzić czas ,wziął udział w obozie dochodzeniowym  ,organizowanym przez naszą akademię  na obiekcie przy ulicy Baletowej .Oprócz dwóch treningów dziennie ( rano ,po południu) mieliśmy również czas  na inne atrakcje .  W poniedziałek i czwartek wybraliśmy się na basen ,gdzie chłopcy mogli skorzystać z odnowy biologicznej ,jak również  pobawić się na zjeżdżalniach . Wtorek i piątek udaliśmy się na  seanse filmowe i jak można było wnioskować  po minach dzieci  ,trafiliśmy w gusta naszych młodych podopiecznych .W  środę natomiast udaliśmy się na Hangar 646 ,gdzie zawodnicy Championa mogli wykazać się swoimi umiejętnościami koordynacyjno-akrobatycznymi . Zabawie i saltom nie było końca  i mimo ,że byliśmy zmęczeni  musieliśmy się  udać na kolejną jednostkę treningową . Watro też zauważyć ,że każda chwila wolnego czasu  wykorzystywana była na aktywny wypoczynek ,gdzie nasi podopieczni brali udział w organizowanych przez trenerów konkursach rzutów karnych ,czy turnieju w piłkarzyki . Starsi  podopieczni  oglądali film o Pele i mogli zobaczyć jak trenują  i przygotowują się zawodnicy  argentyńskiej drużyny BOCA JUNIORS  do sezonu . Posililiśmy się dobrym i pożywnym obiadem i trzeba to było spalić na treningu ,gdzie skupialiśmy się na technice użytkowej ,jak również rywalizowaliśmy w grze w siatko-nogę . Kiedy w piątek rozległ się ostatni gwizdek trenera sygnalizujący koniec treningu ,jak również dał znać ,że nasz obóz dobiegł końca ,na twarzach piłkarzy można było zobaczyć lekkie rozczarowanie i smutek . Podsumowując był to bardzo udany obóz ,gdzie oprócz dobrej pracy na treningach ,mogliśmy również odpocząć od konsoli ,komputera i innych urządzeń elektronicznych:-)

Zapraszamy za rok …

 

 

 

 

 


Komentarze

Komentarze