Obóz Zakopane dzień III

W trzeci dzień obozu pogoda trochę spłatała nam figla i z nieba spadł deszcz .Nie przeszkodziło nam to w realizacji wyznaczonego planu treningowego .Zawodnicy ciężko trenowali przygotowując się do nowego sezonu ,a część z nich mogła sprawdzić swoje umiejętności w sparingach z dobrze grającymi przeciwnikami ( Resovia Rzeszów ,Radomiak Radom ) Cieszą zarówno rezultaty ,ale przede wszystkim styl gry podopiecznych Championa .Oczywiście nie zabrakło śmiałków ,którzy pomimo lekko padającego deszczu odwiedzili Krupówki . Wieczorem oprócz gry w tenisa stołowego ,młodsza część zebrała się w świetlicy ,żeby na dużym rzutniku oglądać film o PELE .Nie mogło zabraknąć popcornu ,picia ,można śmiało powiedzieć ,że uczestnicy czuli się jak w kinie . Wieczorem widać było ,że emocje , oraz wyczerpujące treningi zmęczyły Championów ,bo szybko na ośrodku zrobiła się cisza .


Komentarze

Komentarze