Obóz Żelistrzewo I Turnus dzień 5

Następny dzień obozu , obok treningu ( tylko jeden w tym dniu)  miał za zadanie ,lekką regenerację dzieci. Po porannej zajęciach udaliśmy się na wycieczkę do Władysławowa ,gdzie obok zakupów ,bawiliśmy się w miejscowym Luna Parku.Niestety zbyt duża rzesza turystów ( tłum parawanów ) nie pozwoliła na bezpieczne rozstawienie się na plaży  całej grupie ,dlatego zrezygnowaliśmy z kąpieli i poszliśmy na lody ,przy okazji odwiedzając aleje gwiazd sportu we Władysławowie .Jeszcze przed kolacją rozegraliśmy drugi turniej w rzutach karnych ,gdzie w kategorii strzelec wygrał Kuba Pawełkowicz ,a w kategorii bramkarz:Maks Żak i Julek Dziełak .Po kolacji odbyła się wycieczka otwartym autokarem ,gdzie głośne śpiewy chłopców  ,zagłuszyły ciszę miejscowych wiosek 🙂 Wieczorem poszliśmy do łóżek i spokojnie zapadliśmy w sen .


Komentarze

Komentarze