Obóz Żelistrzewo I Turnus dzień 7/8

Ostatniego dnia przed wyjazdem ,tradycyjnie odbyliśmy dwa treningi ,a w międzyczasie urządziliśmy sobie wypad na plaże,  bo pogoda była wyśmienita . Część chłopców kąpała się w morzu inni bawili się na piasku . Po po południowym treningu Panie animatorki zrobiły niespodziankę i urządziły bitwę wodną w której zawodnicy ,,starli ” się z kadrą trenerską . W ruch poszło 150 baloników z wodą oraz kilka baniaków wody  i  zabawa była przednia .Po kolacji zrobiliśmy sobie ognisko  w którym piekliśmy kiełbaski  . Około  godziny  22.00 prawie wszyscy wzięli w ręce latarki i udali się na ostatnie podchody  n tym obozie .Zmęczeni ale zadowoleni poszliśmy spać .

 

W ostatnim dniu obozu rozegraliśmy jeszcze mecz piłkarski trenerzy kontra zawodnicy ,zjedliśmy pizze i udaliśmy się w podróż do Warszawy ,bo jak mówi przysłowie ,,Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej ”

WSZYSTKIM ZAWODNIKOM UCZESTNICZĄCYM W OBOZIE ,DZIĘKUJEMY ZA DOBRĄ ,SPORTOWĄ POSTAWĘ I MAMY NADZIEJĘ ,ŻE TO ,CZEGO SIĘ TUTAJ NAUCZYLIŚMY ,PODNIESIE NASZ POZIOM SPORTOWY .

DO ZOBACZENIA ZA ROK ;-(( NA OBOZIE)


Komentarze

Komentarze