Obóz zimowy Championa

OFERTA OBOZU PIŁKARSKIEGO ZIMA 2016r.

Szkoła Techniki Futbolu  serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w zimowym obozie piłkarskim w terminie 28 stycznia do 4 lutego 2016 roku, który odbędzie się w Węgierskiej Górce

Oferta skierowana jest dla roczników 2003, 2004, 2005, 2006,2007.

Miejsce –  Węgierska Górka zbocza  Beskidu  Żywieckiego

Termin –  28 stycznia-4 luty 2016r.

Przejazd – Autobus

Zakwaterowanie – Ośrodek Wczasowo-Rekreacyjny „JAZ”

Wyżywienie – pełne

Miejsca – 50-60

Cena – 1500 zł (przejazd, obóz, wyżywienie, ubezpieczenie NNW, atrakcje)

Wyjazd – 28 styczeń – z pod szkoły ul.Sarabandy

Powrót – 4 luty między 17-19

Zakwaterowanie

Ośrodek Wczasowo-Rekreacyjny „JAZ” istnieje od 1965r. (były ośrodek sportowy) – po remoncie i rozbudowie w 2009 roku. W obiekcie znajduje się 120 miejsc noclegowych w pokojach 2,3,4,5 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym.
Doskonałe położenie nad rzeką Soła, w kotlinie Żywieckiej na granicy Beskidu Żywieckiego i Śląskiego czyni go chętnie odwiedzanym przez turystów z całej Polski.

Zgodnie z posiadanym zapleczem – 3 ha ogrodzonych, zagospodarowanych terenów zielonych dwa boiska do piłki siatkowej, koszykówki, siatkówki plażowej, dwa korty tenisowe oraz inne obiekty sportowe, specjalizujemy się w organizacji czynnego wypoczynku.

Treningi:

2 razy dziennie na hali lub na orliku( jak pogoda pozwoli)oddalonym od hotelu o 50 metrów.

Atrakcje:

Basen, Kulig, Wycieczka, turnieje różnych dycyplin,  mecze sparingowe, ognisko, zabawy z animatorkami

Wyżywinie:

Śniadanie – Szwedzki stół ,obiad ,podwieczorek ,kolacja

Opieka:

4 trenerów, kierownik z uprawnieniami WOPR, 2 opiekunki (animatorki) opieka medyczna na miejscu

Miejsca i rezerwacja:

– Ilość miejsc ograniczona- 50 do 60 miejsc w rocznikach 2003 do 2007 z podziałem na grupy.

– Rezerwacja po wpłacie 300 zł zaliczki na poczet obozu .(wpłaty od 1 Pazdziernika)

– Druga rata 500 zł.  do 1 listopada

– Trzecia rata  700 zł.do 5 stycznia

– Ze względu na ograniczoną ilość miejsc o pierwszeństwie udziału w obozie decyduje kolejność zgłoszeń –dokonanie wpłaty  (zaliczka)

Rezygnacja z obozu

– STF „Champion” w razie rezygnacji z obozu przez uczestnika do dnia 1 listopada 2014r. gwarantuje zwrot całości zaliczki. Po tym terminie zaiczka nie zostanie zwrócona (koszty manipulacyjne)

– Brak pełnej kwoty do dnia 10 stycznia 2016 r.spowoduje wyłączenie uczestnika z obozu bez zwrotu dokonanych wpłat.