Obóz zimowy Susiec 2024

Miło nam poinformować ,że na obóz zimowy wybieramy się na Roztocze . Ośrodek w Suścu dobrze znamy ponieważ byliśmy tam w zeszłym roku i spełnia on  wszystkie nasze wymagania tak ,żebyśmy dobrze przygotowali się pod każdym  względem do sezonu .Warunki treningowe bardzo dobre.Oprócz pełnowymiarowego boiska ze sztuczną nawierzchnią  ,zawodnicy będą mieli możliwość korzystania z siłowni oraz sali ( dla najmłodszych w przypadku złej pogody ).  Ośrodek w którym będziemy zakwaterowani pozwoli na pełną regenerację po wysiłku treningowym . Wolny czas najmłodsi zawodnicy będą mogli spędzić z Paniami animatorkami na sali zabaw ,która znajduje się na miejscu ,starsi mogą pograć w bilarda , pink-ponga lub wyciszyć się przy ognisku z pieczonymi kiełbaskami . Wieczorami wejścia na basen wraz z saunami ( dla starszych) pozwolą uwolnić zmęczenie fizyczne i psychiczne .
Zapraszamy .
Miejsce -Susiec
Data : 10.01.2024-17.01.2024
Koszt :
2100 zł. (przejazd Autobusem , obóz, wyżywienie, ubezpieczenie NNW, atrakcje)
Miejsca :
70 -osób
Treningi
2 razy dziennie od 1,5h do 2h.
od seniorów do rocznika 2011 treningi pozycyjne (bramkarze,obrońcy,pomocnicy ,napastnicy )
dla najmłodszych hala do trenowania ( w przypadku złej pogody )
Przejazd
Autobus
Wyżywienie
pełne

Zakwaterowanie :
Obiekt Pensjonat Sosnowe Zacisze, usytuowany w miejscowości Susiec, oferuje bar, bezpłatny prywatny parking, wspólny salon oraz ogród. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Horyniec Zdrój Train Station – 35 km. Na miejscu znajduje się plac zabaw. Do dyspozycji Gości są również pokoje rodzinne. Obiekt zapewnia kryty basen, saunę, restaurację oraz bezpłatne WiFi we wszystkich pomieszczeniach.

W każdej opcji zakwaterowania w obiekcie znajduje się biurko, telewizor oraz prywatna łazienka. Pościel i ręczniki są zapewnione. Wszystkie pokoje wyposażone są w szafę.kwaterowanie :

Opieka
Trenerzy , kierownik z uprawnieniami , opiekunki (animatorki, w najmłodszych rocznikach), opieka medyczna na miejscu wraz z ratownikiem

Miejsca i rezerwacja
Ilość miejsc ograniczona- około 70 miejsc
Rezerwacja wstępna mailowa
Rezerwacja właściwa po wpłacie 400 zł zaliczka do 30.09 .2023 na poczet obozu
Druga rata 850 zł.do 01 .12. 2023 r.
Trzecia rata 850 zł. do 02.01.2024 r.
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc o pierwszeństwie udziału w obozie decyduje kolejność zgłoszeń –dokonanie wpłaty(zaliczka)

Wpłaty do trenera na treningu lub na konto stowarzyszenia
(z dopiskiem imię nazwisko syna – OBÓZ ZIMA SUSIEC )

nr konta – 70 1140 2004 0000 3702 7584 4838

Rezygnacja z obozu
STF „Champion” w razie rezygnacji z obozu przez uczestnika do dnia 30 listopada 2023 r. gwarantuje zwrot całości zaliczki. Po tym terminie zaliczka nie zostanie zwrócona (koszty manipulacyjne ).

 


Komentarze

Komentarze