Orlen Beniaminek Krosno Cup rocznik 2009

W najbliższy weekend, reprezentacja rocznika 2009, weźmie udział w turnieju Orlen Beniaminek Krosno Cup. Do krośnieńskiej Profbud Areny zawitają m.in. zespoły ekstraklasowych akademii a także zza granicy. Drużyna trenera Marcina Rudzińskiego trafiła do bardzo mocnej grupy, gdzie nasi chłopcy będą rywalizować z Pogonią Szczecin, Górnikiem Zabrze, Varsovią, Czarnymi Kraków  oraz słowackim MFK Vranov. 

Naszym zawodnikom życzymy powodzenia i przede wszystkim dobrej gry. 

Grupa A: 
Beniaminek Krosno
Skała Stryj
Cracovia
Barca Academy
Sandecja Nowy Sącz
KS Zakopane
 
Grupa B:
Wisła Kraków
Korona Kielce
Arkonia Szczecin
Zemplin Michalovce
BKS Lublin
Klimontowianka Klimontów
 
Grupa C:
Pogoń Szczecin
Górnik Zabrze
STF Champion
Varsovia
MFK Vranov
Czarni Kraków
 
 
Poniżej harmonogram zawodów, a te można obejrzeć live na stronie  https://www.youtube.com/channel/UCOHya5gW8SmW3jO8Etz7yJw/featured
 
 
 

Komentarze

Komentarze