Podw贸jny sukces rocznika 2012馃弳

W zesz艂膮 niedziel臋 reprezentacja rocznika 2012 podzielona na dwa zespo艂y wzi臋艂a udzia艂 w halowym turnieju charytatywnym Zgrana Paczka organizowanym przez KS Grom. Zar贸wno w Lidze Mistrz贸w jak i Lidze Europy nie mieli艣my sobie r贸wnych zwyci臋偶aj膮c i zdobywaj膮c dwie korony kr贸la strzelc贸w馃敐馃挭
Kilka s艂贸w od trenera reprezentacji rocznika 2012 Bartka 艢cibiorka馃棧
„Na turniej pojechali艣my w ramach dobrej zabawy, sprawdzi膰 si臋 w ciekawej formie pi艂ki no偶nej jak膮 niew膮tpliwie jest pi艂ka halowa. Na parkiecie zdecydowanie bardziej liczy si臋 technika u偶ytkowa na co zwraca艂em uwag臋 od pierwszego gwizdka. Gra naszych ch艂opc贸w mog艂a naprawd臋 si臋 podoba膰, w ka偶dej akcji starali艣my wymienia膰 si臋 du偶膮 liczb臋 poda艅 i w miar臋 mo偶liwo艣ci gr膮 z pierwszej pi艂ki przyspiesza膰 poczynania ofensywne. Miejmy nadziej臋, 偶e dobr膮 form臋 na hali b臋dziemy w stanie prze艂o偶y膰 r贸wnie偶 na boisko podczas kolejnych sparing贸w oraz turniej贸w w przerwie zimowej 馃檪
Gratulacje 馃枻馃挍

Komentarze

Komentarze