Porażka w 2 kolejce

Dnia  13.09.2014.  w sobotni  poranek nasz zespół S.T.F. Champion  rocznika 2005b rozegrał  swój drugi mecz ligowy, w ramach ligi ursynowskiej. Tym razem graliśmy na boisku rywala przy ul. Lokajskiego, a przeciwnikiem była Warszawska Akademia Futbolu. Mecz dobrze rozpoczął się dla naszych piłkarzy, którzy na początku spotkania strzelili dwie bramki. Pierwszy gol to niefortunne uderzenie  rywala do własnej bramki (samobój), drugi  to zasługa Marcela Domaradzkiego, który ładnym uderzeniu z dystansu wyprowadził nas na dwubramkowe prowadzenie. Niestety tuż przed przerwą WAF strzelił kontaktową bramkę, która trochę zdeprymowała zawodników S.T.F. Champion. Druga  połowa to zupełnie inny mecz. Po kolejnej  straconej bramce, która totalnie podcięła skrzydła naszym chłopcom, oddaliśmy pole przeciwnikowi. Nie trzeba było długo czekać na kolejne gole dla WAF-u, który praktycznie każdą akcje zamieniał na bramkę. Ostatecznie wynikiem  7:2 dla drużyny przeciwnej zakończył się ten mecz, choć z jego przebiegu  nie zasłużyliśmy na tak wysoką porażkę. Mamy nadzieje, że następne mecze przyniosą nam dużo radości i zwycięstw.

 

Skład drużyny:

Jakub Muszyński, Marcel Bykowski, Rudolf Siennicki, Benjamin Krzystek, Filip Niewadził, Marcel Domaradzki, Igor Siekiera, Jakub Juzaszek,  Igor Kalinowski, Mikołaj Jarosiński, Eryk Mirkowski


Komentarze

Komentarze