Porażka na inaugurację

Porażką skończył się pierwszy mecz rocznika 2006 w lidze ursynowskiej z drużyną SAS Warszawa 9:4. Nasi podopieczni w pierwszej połowie meczu (mecz 2×25 min.) zupełnie nie potrafili sobie poradzić z tremą, jaka wynikała z pierwszego oficjalnego meczu ligowego. Szybko stracone bramki po błędach indywidualnych spowodowały, że przez cały mecz goniliśmy wynik spotkania. Bramka po strzale Adama Bednarskiego dała nadzieje na korzystny wynik meczu i na drugą połowę wyszła zupełnie inaczej grająca drużyna. Trzeba tutaj pochwalić zawodników naszego klubu, że do końca walczyli o jak najlepszy rezultat. Dwie bramki Antka Ratajczyka (jedna bezpośrednio z rogu) i jedna bramka Szymona Zalewskiego nie wystarczyły do pokonania naszego przeciwnika. W drugiej połowie meczu nasz zespół pokazał się z bardzo dobrej strony i to pozwala z nadzieją patrzyć na dalsze mecze w lidze ursynowskiej.

Skład drużyny:
Jakub Studziżba, Adam Bednarski, Michał Wojda, Mikołaj Michalski, Szymon Zalewski, Dominik Kalicki, Mateusz Lipka, Antoni Ratajczyk, Piotr Plewa, Tymon Gralec


Komentarze

Komentarze